-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення, які належать до...×-
Послуги з проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та перебувають у користуванні Сумського обласного агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» ((його дочірніх підприємств) з метою оформлення прав власності на ці земельні ділянки).
- ID: UA-2022-10-11-006263-a
- Дата створення : 11.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15548218
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення, які належать до...×-
Послуги з проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та перебувають у користуванні Сумського обласного агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» ((його дочірніх підприємств) з метою оформлення прав власності на ці земельні ділянки).
- ID: UA-2022-02-10-011407-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14070654
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2019-07-31-000872-b
- Дата створення : 31.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3632239
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2018-12-10-003895-c
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2698426
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню технічної інвентаризації- ID: UA-2018-11-05-000609-b
- Дата створення : 05.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2537988
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2018-09-17-001836-c
- Дата створення : 08.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2443223
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2018-08-31-000472-a
- Дата створення : 31.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2372378
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2018-07-25-000405-b
- Дата створення : 25.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2292520
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічна інвентаризація об’єкту нерухомого майна з виготовленням технічного паспорту; адр...×-
технічна інвентаризація об’єкту нерухомого майна з виготовленням технічного паспорту; адреса об’єкту: м. Конотоп, вулиця Металістів, будинок № 10
- ID: UA-2018-07-19-001206-b
- Дата створення : 25.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2209433
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення незалежної оцінки вартості майна - Будівель та споруд за адресою: Сумська обл.,...×-
проведення незалежної оцінки вартості майна - Будівель та споруд за адресою: Сумська обл.,місто Суми, вулиця Тополянська,26
- ID: UA-2018-03-05-000297-c
- Дата створення : 05.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1754617
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради" ЄДРПОУ: 21107251ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -