-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець)
- ID: UA-2026-07-28-008339-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930889
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Банани)- ID: UA-2026-07-28-007793-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930345
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець)
- ID: UA-2026-07-07-000521-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29743605
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, перець)
- ID: UA-2026-06-19-010862-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29598180
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк, часник, квасоля, горох колотий)- ID: UA-2026-04-14-009537-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28912191
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Яблука, лимони, банани)- ID: UA-2026-03-12-001071-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28578398
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Помідори, огірки свіжі)- ID: UA-2026-02-06-003890-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28211535
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля, морква, буряк)- ID: UA-2025-10-30-001449-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26941302
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Яблука, банани, капуста, цибуля, гарбуз, огірки, помідори, перець...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Яблука, банани, капуста, цибуля, гарбуз, огірки, помідори, перець, кабачки, баклажани)
- ID: UA-2025-07-03-011535-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25790545
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Овочі та фрукти)- ID: UA-2024-10-31-010615-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23092453
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи (Горох, квасоля, яблука, картопля пізня, капуста, цибуля, морква,...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Горох, квасоля, яблука, картопля пізня, капуста, цибуля, морква, буряк)
- ID: UA-2023-10-18-008368-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19326321
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Овочі, фрукти, бобові, гриби, зелень)- ID: UA-2022-02-22-003044-c
- Дата створення : 22.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14262094
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Буряк, Капуста білокачанна, Цибуля ріпчаста, Морква)- ID: UA-2021-11-08-000963-a
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12348831
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Буряк, Капуста білокачанна, Цибуля ріпчаста, Морква)- ID: UA-2021-09-28-003037-c
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11745625
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (Буряк, Капуста білокачанна рання, Цибуля ріпчаста, Морква, Томат...×-
Овочі, фрукти та горіхи (Буряк, Капуста білокачанна рання, Цибуля ріпчаста, Морква, Томати свіжі, Огірки свіжі, Кабачки, Перець солодкий)
- ID: UA-2021-08-10-001616-c
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11046242
Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -