-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 66510000-8 «Страхові послуги»
- ID: UA-2026-08-26-010223-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201832
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиКваліфікація -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних зас...×-
Послуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 66510000-8 «Страхові послуги»
- ID: UA-2026-03-04-010600-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28499438
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту- ID: UA-2025-12-29-003657-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27796004
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальност...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2025-07-24-009770-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25968360
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-07-10-000057-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25840549
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-07-09-000816-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25829169
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальност...×-
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2025-06-17-013804-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25632542
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-02-14-011095-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24438460
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних...×-
Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-01-28-017699-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24219812
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2023-09-28-009420-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19123032
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страховий платіж- ID: UA-2023-06-27-011564-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18254661
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території країн-членів міжнародної системи автострахування "Зелена картка"
- ID: UA-2022-12-16-005993-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16300425
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-12-16-005212-a
- Дата створення : 16.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16299606
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-08-15-005558-a
- Дата створення : 15.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15106409
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2022-08-03-009978-a
- Дата створення : 03.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15028795
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08588688ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги відміненоТорги відмінено -