-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗ...×-
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗе с/н 8801(64)
- ID: UA-2026-09-04-013053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301713
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63700000-6 Послуги з обслуговування наземних, водних або повітряних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-05-01-008777-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29093281
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспорту (Управління підтриманням льотно...×-
63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспорту (Управління підтриманням льотної придатності та перегляд льотної придатності, технічне обслуговування Eurocopter AS350 8788 (63),Eurocopter AS350 8801 (64))
- ID: UA-2026-04-07-000336-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28841000
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни радіатора охолоджування на автомобіль KIA, заміна приводного ремня, демон...×-
Послуги з заміни радіатора охолоджування на автомобіль KIA, заміна приводного ремня, демонтаж/монтаж генератора, злив (залив) охолоджувальної рідини, ремонт генератора
- ID: UA-2026-01-16-010041-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27938857
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни електронного блоку управління WV Bora- ID: UA-2025-12-19-008768-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27664766
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з електродіагностики автомобіля Skoda Octavia з заміною стартера- ID: UA-2025-12-04-010892-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27399818
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування, діагностика та ремонт Skoda Octavia- ID: UA-2025-11-20-011966-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27203710
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт двигуна FAW-1031- ID: UA-2025-11-20-010129-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27201867
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспорту (Послуги управління підтримання...×-
63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспорту (Послуги управління підтриманням льотної придатності та перегляд льотної придатності та технічне обслуговування для повітряного судна Eurocopter AS350,серійний номер 8801)
- ID: UA-2025-10-31-006887-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26960717
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування, діагностика та ремонт транспортного засобу- ID: UA-2025-08-18-007692-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26167344
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з управління підтриманням льотної придатності ПС- ID: UA-2025-07-04-003368-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25796073
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка повітряних суден в крило- ID: UA-2025-05-13-001588-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25277537
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки повітряних суден- ID: UA-2025-04-09-002703-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24959965
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки повітряних суден- ID: UA-2024-04-26-010111-a
- Дата створення : 26.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21420205
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки повітряних суден- ID: UA-2023-06-13-009133-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18085796
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63730000-5 Послуги з обслуговування повітряного транспортуЗавершена -