-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб- ID: UA-2020-02-10-000736-c
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4463461
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2019-03-01-000484-a
- Дата створення : 01.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3068876
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2019-02-20-000220-a
- Дата створення : 20.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3029520
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2019-02-20-000008-c
- Дата створення : 20.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3028705
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2019-02-19-001610-a
- Дата створення : 19.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3028199
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2018-02-08-000378-b
- Дата створення : 08.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1665179
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2018-02-08-000295-b
- Дата створення : 08.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1664848
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хлібопродукти- ID: UA-2017-02-07-001649-c
- Дата створення : 07.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 551493
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб- ID: UA-2017-02-07-000349-b
- Дата створення : 07.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 549333
Відділ Освіти Болградської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02145139ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -