-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учн...×-
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (обіди)
- ID: UA-2026-08-30-000802-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233184
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20564006ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учн...×-
55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (сніданки)
- ID: UA-2026-08-30-000740-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233121
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20564006ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 08:00)
-