-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240267
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Радчанського ліцею Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240071
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею ім. В. Чорновола Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239877
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №23 ім.Р.Гурика Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239724
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №21 ім.Є.Коновальця Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239539
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №12 ім.І.Франка Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-006095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239388
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №6 ім. І.Ревчука Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-005923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239218
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Ліцею №4 Івано-Франківської міської ради ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-005753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239048
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Братковецького ліцею Івано-Франківської ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-08-31-005591-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238901
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-