-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання кондиціонерів з встановленням- ID: UA-2026-06-16-001825-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29545698
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ОРАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37133248ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж CІП, демонтаж вводу, відключення РУ, включення РУ с.Фронтівка, вул. Центральна ,35- ID: UA-2021-04-28-002109-a
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9716405
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ОРАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37133248ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж ящика зовнішнього обліку, монтаж 1 фазного електролічильника та автоматичного вимик...×-
Монтаж ящика зовнішнього обліку, монтаж 1 фазного електролічильника та автоматичного вимикача, демонтаж 1 фазного лічильника , заміна відгалуження СІП, відключення РУ, включення РУ, проведення технічної перевірки точок обліку
- ID: UA-2021-04-28-001785-a
- Дата створення : 28.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9715867
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ОРАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37133248ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення електричного обладнання ( монтаж ящика зовнішнього обліку, монтаж...×-
Послуги зі встановлення електричного обладнання ( монтаж ящика зовнішнього обліку, монтаж 1 фазного електролічильника та автоматичного вимикача , демонтаж 1 фазного лічильника зєднанням проводів розподільній коробці, відключення ру, включення ру, проведення технічної перевірки точок обліку)
- ID: UA-2020-11-06-003045-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7077106
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРАТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ОРАТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37133248ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -