-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера в Здолбунівській дільниці- ID: UA-2026-08-31-009971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243239
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера в Рівненській міській дільниці- ID: UA-2026-08-31-009541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242822
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера в Млинівській дільниці- ID: UA-2026-08-31-009242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242514
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж касетного кондиціонера та обладнання- ID: UA-2025-12-09-016128-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27471337
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне переоснащення ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки...×-
Технічне переоснащення ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки в дільницях ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2022-05-27-004885-a
- Дата створення : 27.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14690683
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи із технічного переоснащення ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням те...×-
Роботи із технічного переоснащення ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки в дільницях ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2022-05-18-004630-a
- Дата створення : 18.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14628748
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи із реконструкції ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки...×-
Роботи із реконструкції ПЛ-10кВ з встановленням реклоузерів та влаштуванням телемеханіки в дільницях ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2022-02-17-003907-b
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14174755
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Влаштування телемеханіки РП-25 (10 кВ) Рівненського міського району електричних мереж (РЕМ...×-
Влаштування телемеханіки РП-25 (10 кВ) Рівненського міського району електричних мереж (РЕМ) ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2021-07-28-008984-b
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10893300
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи зі встановлення реклоузерів на ПЛ-10кВ із влаштуванням телемеханіки в районах елект...×-
Роботи зі встановлення реклоузерів на ПЛ-10кВ із влаштуванням телемеханіки в районах електричних мереж (РЕМ) ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2021-07-16-004277-b
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10749130
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера- ID: UA-2021-06-24-000348-c
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10462695
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Влаштування телемеханіки РП-23 (10 кВ) Рівненського міського району електричних мереж (РЕМ...×-
Влаштування телемеханіки РП-23 (10 кВ) Рівненського міського району електричних мереж (РЕМ) ПрАТ «Рівнеобленерго»
- ID: UA-2021-02-08-009835-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8500552
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Встановлення реклоузерів на ПЛ-10кВ із влаштуванням телемеханіки- ID: UA-2021-02-04-013398-a
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8453393
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи зі встановлення реклоузера з влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л 72-27 «Пісків»...×-
Роботи зі встановлення реклоузера з влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л 72-27 «Пісків» у Костопільському районі Рівненської області
- ID: UA-2020-04-17-005867-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4870582
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи зі встановлення реклоузера з влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л-16-09 «Князівк...×-
Роботи зі встановлення реклоузера з влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л-16-09 «Князівка» у Березнівському районі Рівненської області
- ID: UA-2020-04-17-005750-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4870345
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи зі встановлення реклоузера із влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л 24-03 «Буща»...×-
Роботи зі встановлення реклоузера із влаштуванням телемеханіки на ПЛ-10 кВ Л 24-03 «Буща» у Здолбунівському районі Рівненської області.
- ID: UA-2020-04-17-005617-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4870111
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 51112000-0 Послуги зі встановлення електричного розподільного та контрольного обладнанняЗавершена -