-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту внутрішньої системи теплопостачання будівлі виконкому Саксаган...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішньої системи теплопостачання будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради за адресою: 50071, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 34б
- ID: UA-2025-05-23-011684-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25400990
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення Виконкому Саксаганської р...×-
Посуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення Виконкому Саксаганської районної у місті ради
- ID: UA-2024-06-27-008250-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21948001
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту, технічного обслуговування та утримання в належному стані внут...×-
Послуги з поточного ремонту, технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх мереж теплопостачання для облаштування найпростішого укриття в будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради, за адресою: вул. Володимира Великого, буд.32
- ID: UA-2024-05-22-011378-a
- Дата створення : 22.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21631316
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж теплопостачання будівлі виконкому Саксаганськ...×-
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж теплопостачання будівлі виконкому Саксаганської районної у місті ради, розташованої за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд.32
- ID: UA-2024-03-18-010585-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21048949
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування внутрішніх мереж теплопостачання- ID: UA-2022-08-09-004004-a
- Дата створення : 09.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15062748
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування внутрішніх мереж теплопостачання (50720000-8 Послуги з...×-
Послуги з технічного обслуговування внутрішніх мереж теплопостачання (50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з технічного обслуговування систем теплопостачання))
- ID: UA-2022-08-05-007824-a
- Дата створення : 05.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15047098
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Пос...×-
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення виконкому Саксаганської районної у місті ради)
- ID: UA-2022-07-15-000934-a
- Дата створення : 15.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14909805
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення виконкому Саксаганської...×-
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення виконкому Саксаганської районної у місті ради.
- ID: UA-2021-06-22-003282-a
- Дата створення : 22.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10439906
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення ( гідравлічні в...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення ( гідравлічні випробування )
- ID: UA-2017-04-20-001802-b
- Дата створення : 24.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 767926
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення ( гідравлічні в...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення ( гідравлічні випробування )
- ID: UA-2017-04-20-001806-b
- Дата створення : 24.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 767913
Виконком Саксаганської районної у місті ради ЄДРПОУ: 05410872ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -