-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котла ВІСМАН адміністративного будинку Комарнівської міської ради за адрес...×-
Поточний ремонт котла ВІСМАН адміністративного будинку Комарнівської міської ради за адресою: Львівська область, м. Комарно, вул. Січових Стрільців, 14 (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-03-19-014265-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28667596
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котла Рівнетерм 80 Грімненського ЗЗСО І-ІІІ ст., що знаходиться за адресою...×-
Поточний ремонт котла Рівнетерм 80 Грімненського ЗЗСО І-ІІІ ст., що знаходиться за адресою: Львівська область, с. Грімне, вул. Нова, 17 (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-03-19-014239-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28667576
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котла Рівнетерм 48 Бучалівської гімназії Комарнівської міської ради Львівс...×-
Поточний ремонт котла Рівнетерм 48 Бучалівської гімназії Комарнівської міської ради Львівської області за адресою: Львівська область, с. Бучали, вул. Січових Стрільців 33 (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-03-19-014205-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28667537
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котла РІВНЕТЕРМ 80 Новосільської гімназії з дошкільним підрозділом імені...×-
Поточний ремонт котла РІВНЕТЕРМ 80 Новосільської гімназії з дошкільним підрозділом імені Назара Подібки Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-03-12-013666-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28590959
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котла РІВНЕТЕРМ 40 Підзвіринецького ЗДО "Дзвіночок" (Класифікац...×-
Поточний ремонт котла РІВНЕТЕРМ 40 Підзвіринецького ЗДО "Дзвіночок" (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-03-12-011693-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588997
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-10-15-011627-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26766384
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-10-06-009943-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26653912
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-05-12-000887-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25262401
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт теплогенеруючого обладнання (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9...×-
Поточний ремонт теплогенеруючого обладнання (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-12-18-015236-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23748469
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-06-07-011136-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21778678
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-06-07-009116-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21776736
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню обладнання ЗТП-160кВА 6/0,4кВ на вул. Городоцька, 30В...×-
Послуги по технічному обслуговуванню обладнання ЗТП-160кВА 6/0,4кВ на вул. Городоцька, 30В м. Комарно Львівської області (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-05-31-001579-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21710081
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2023-09-26-004716-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19088183
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2023-09-13-009609-a
- Дата створення : 13.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18956933
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВО...×-
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2023-06-21-002094-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18179261
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -