-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-03-012120-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285486
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них Класифікація за ДК 021-2...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-08-13-013532-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083456
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газопроволів та споруд на них Класифікація за ДК 021-2...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроволів та споруд на них Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-08-13-013498-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083423
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт бензинового тримера (косарки)Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50530000-9 -...×-
Поточний ремонт бензинового тримера (косарки)Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-05-25-012300-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29330989
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту котельного обладнання газових котелень за адресою: Порічненськ...×-
Послуги з поточного ремонту котельного обладнання газових котелень за адресою: Порічненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області (адреса: 81535, Львівська область, Львівський район, с. Поріччя Задвірне, вул. Садова, 20) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-11-28-011546-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27319784
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація з...×-
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-07-14-003153-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25868205
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація з...×-
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-07-14-001133-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25866121
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-06-02-010615-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25480660
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація з...×-
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-04-11-009850-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24997118
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового об...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та/або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2025-01-23-019766-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24161221
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація з...×-
Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-05-31-008128-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21716634
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту теплогенеруючого обладнання (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)...×-
Послуги з поточного ремонту теплогенеруючого обладнання (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-04-22-012140-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21369288
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового о...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-02-20-013239-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20803998
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового о...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-02-19-001873-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20778260
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового о...×-
Послуги з сервісного (технічного) обслуговування системи газопостачання та /або газового обладнання (крім ВОГ) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2024-02-19-001558-a
- Дата створення : 19.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20777921
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -