-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Skoda»- ID: UA-2026-08-31-006871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240160
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з ремонту гідравлічних механізмів транспортних засобів (Чернівецьке надлісництво)- ID: UA-2026-08-28-010924-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230345
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Renault»- ID: UA-2026-08-26-006808-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30198429
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Renault»- ID: UA-2026-08-25-012138-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189504
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів- ID: UA-2026-02-05-016560-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28207392
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Тернопільська область- ID: UA-2026-01-12-006585-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27881070
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Чернівецька область- ID: UA-2026-01-12-006467-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27880963
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -