-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобі...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля марки SKODA OCTAVIA А8
- ID: UA-2026-05-04-006061-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29103606
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобіл...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів марки Renault DUSTER
- ID: UA-2026-04-28-004469-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29049136
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спеціальний майданчик- ID: UA-2026-04-20-005634-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28962808
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс службових транспортних засобів- ID: UA-2026-04-14-001282-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28903942
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту...×-
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів (вантажні фургони IVECO, MAN TGE)
- ID: UA-2026-04-08-013916-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28869410
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з миття автомобілів спеціалізованого призначення- ID: UA-2026-04-01-000768-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28784244
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс службових транспортних засобів- ID: UA-2026-03-26-004734-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28735107
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобіл...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів марки Opel Combo
- ID: UA-2026-03-25-013350-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28728606
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту с...×-
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів
- ID: UA-2026-03-23-014431-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28698766
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобі...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля марки SKODA OCTAVIA А8
- ID: UA-2026-03-03-000972-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28474214
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту с...×-
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів Toyota Proace Verso
- ID: UA-2026-03-02-011209-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28470226
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобіл...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів марки Toyota Corolla
- ID: UA-2026-03-02-010137-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28469148
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту...×-
Послуги з післягарантійного регламентного технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів Toyota Proace Verso
- ID: UA-2026-02-16-013828-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28321612
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги евакуатора для перевезення транспортних засобів на спеціальний майданчик- ID: UA-2026-02-12-009252-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28284564
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобі...×-
Послуги з гарантійного технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля марки SKODA OCTAVIA А8
- ID: UA-2026-02-05-005797-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28196683
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МЕЛІТОПОЛІ ЄДРПОУ: 42348993ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -