-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автомобілів та мототранспортних засобів (ПК «Дніпро-Лі...×-
Послуги з технічного обслуговування автомобілів та мототранспортних засобів (ПК «Дніпро-Ліски»), код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-12-009424-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066497
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт автотранспорту перевантажувального комплексу «Київ-Ліски», код ДК 021-2015: 5011000...×-
Ремонт автотранспорту перевантажувального комплексу «Київ-Ліски», код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-07-16-004238-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29831328
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вантажного автомобіля Iveco, код ДК 021-2015: 50110000...×-
Послуги з технічного обслуговування вантажного автомобіля Iveco, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-07-15-003528-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29819077
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вилкових навантажувачів, код ДК 021-2015: 50110000-9 П...×-
Послуги з технічного обслуговування вилкових навантажувачів, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-05-26-012066-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29345440
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів JCB, код ДК 021-2015: 50110...×-
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів JCB, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-05-22-006950-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29311714
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів (Kalmar, Hyster), код ДК 0...×-
Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів (Kalmar, Hyster), код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ЛОТ № 1 – Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів Kalmar , код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання ; ЛОТ № 2 – Послуги з технічного обслуговування контейнерного навантажувача Hyster, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-05-20-009070-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29284967
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів, код ДК 021-2015: 50110000-...×-
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-05-08-000850-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29158517
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів (Kalmar, Hyster), код ДК 0...×-
Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів (Kalmar, Hyster), код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ЛОТ № 1 – Послуги з технічного обслуговування контейнерних навантажувачів Kalmar , код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання ; ЛОТ № 2 – Послуги з технічного обслуговування контейнерного навантажувача Hyster, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання )
- ID: UA-2026-03-26-001463-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28731877
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів TDC HK530, код ДК 021-2015:...×-
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів TDC HK530, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-03-25-010032-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28725299
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт автотранспорту перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-2015: 50110...×-
Ремонт автотранспорту перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-12-12-010858-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27536980
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів JCB перевантажувального ком...×-
Послуги з технічного обслуговування фронтальних навантажувачів JCB перевантажувального комплексу «Скнилів-Ліски», код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-11-24-012194-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27241856
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт вилкових навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-20...×-
Ремонт вилкових навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-11-04-000303-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26982921
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт автотранспорту (автокран) перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-...×-
Ремонт автотранспорту (автокран) перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-10-28-002610-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26909642
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Скнилів-Ліски»,, код ДК 0...×-
Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Скнилів-Ліски»,, код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-10-28-000124-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26907165
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», (ЛОТ № 1 Р...×-
Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски», (ЛОТ № 1 Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски» (м. Павлоград), ЛОТ № 2 Ремонт фронтальних навантажувачів перевантажувального комплексу «Дніпро-Ліски» (м. Дніпро), код ДК 021-2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2025-10-27-009698-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26900220
Філія "ЦТС "Ліски" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081373ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -