-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-09-04-007771-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296491
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-31-007612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241080
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-17-012328-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109193
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем транспортних засо...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-14-001079-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084565
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-13-009827-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30079778
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем транспортних засо...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту паливних систем транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-12-009151-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066226
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-08-11-002715-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30046384
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціального...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціального призначення
- ID: UA-2026-08-10-011019-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042295
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з регламентного технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-07-009205-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027400
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-07-18-000398-a
- Дата створення : 18.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29849483
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціальног...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціального призначення
- ID: UA-2026-07-17-010253-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848287
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального п...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів загального призначення
- ID: UA-2026-07-17-009973-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848008
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціальног...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту транспортних засобів спеціального призначення
- ID: UA-2026-06-25-011807-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655685
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів загального призначення- ID: UA-2026-06-24-006528-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636478
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів загального призначення- ID: UA-2026-06-24-006384-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636334
Військова частина 2161 ЄДРПОУ: 14321378ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -