-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка кондиціонера легкового автомобіля PEUGEOT 301 СА7312СН- ID: UA-2026-06-29-011262-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681985
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК 021:201...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання автомобіля марки ВАЗ 20199
- ID: UA-2026-06-25-011024-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654883
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування автомобіля PEUGEUT CA7312CH- ID: UA-2026-06-12-001556-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29517635
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги КОД ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування м...×-
Послуги КОД ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а технічне обслуговування та поточний ремонт автомобіля ВАЗ 2104
- ID: UA-2026-06-01-002423-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29390800
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів за КОД ДК 021:2015...×-
Послуги із поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів за КОД ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, марки ВАЗ 20199
- ID: UA-2026-05-30-000566-a
- Дата створення : 30.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29387773
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОД ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототран...×-
КОД ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а саме шиномонтаж колеса легкового автомобіля FIAT DOBLO
- ID: UA-2026-05-30-000545-a
- Дата створення : 30.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29387751
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із поточного ремонту і технічного обслуговування ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9...×-
Послуги із поточного ремонту і технічного обслуговування ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання ВАЗ 20199
- ID: UA-2026-04-13-005424-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900301
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а саме автомобіль ВАЗ 2107
- ID: UA-2026-04-13-005181-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28900049
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а технічне обслуговування автомобіля PEUGEOUT
- ID: UA-2026-01-30-015857-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28138042
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки ВАЗ 20199 (ДК 0...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки ВАЗ 20199 (ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2025-12-10-015027-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27493079
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, шиномонтаж колеса легкового автомобіля FIAT DOBLO, шиномонтаж колеса легкового автомобіля PEUGEOT 301
- ID: UA-2025-12-09-021563-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27476756
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки PEUGEOT 301- ID: UA-2025-12-04-000017-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27388976
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки ВАЗ 2106 (ДК 02...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів марки ВАЗ 2106 (ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2025-12-01-017008-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27343705
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту (ДК 02...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту (ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2025-10-07-013885-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26672260
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних за...×-
ДК 021:2015 : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання. технічне обслуговування автомобіля PEUGEOUT
- ID: UA-2025-09-29-008190-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26586373
ЧЕРКАСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00709419ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -