-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт- ID: UA-2026-08-12-003513-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060595
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-08-06-010740-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016800
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-08-06-010531-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016597
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-07-20-007906-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857970
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-06-22-004575-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29606207
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-06-19-005999-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29593352
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-05-04-008577-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106164
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2026-04-09-003290-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28873950
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш))
- ID: UA-2025-11-10-005731-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27056440
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2025-10-22-011255-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26851311
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш); доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2025-09-23-003638-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26519293
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги міні-екскаватора гусеничного XCMG XE27E; доставка міні-екскаватора до місця роботи)
- ID: UA-2025-09-23-003371-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26519027
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2025-09-05-006300-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26344650
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (послуги навантажувача колісного BOBCAT (ковш), доставка навантажувача до місця роботи)
- ID: UA-2025-08-27-005323-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26255415
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуг...×-
ДК 021:2015 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги спеціалізовний вантажний самоскид ЗІЛ, послуги вантажного самоскида газон-С САЗ 3507, послуги MERCEDES-BENZ 814 D (евакуатор з краном маніпулятором), послуги MERCEDES-BENZ 814 D (кран-маніпулятор))
- ID: UA-2025-07-17-002663-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25901351
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -