-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автогрейдера XCMG GR165, Послуги екскаватора-навантажувача CASE 580SV- ID: UA-2026-09-04-001780-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290572
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача JCB 4CXSMAEC- ID: UA-2026-02-13-002073-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28292867
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача JCB 4CXSMAEC- ID: UA-2025-11-17-008865-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27146697
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватор-навантажувача CASE 580SV- ID: UA-2025-10-14-000270-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26738404
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автогрейдера XCMG GR165, Послуги екскаватор-навантажувача CASE 580SV- ID: UA-2025-08-15-003031-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26150597
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги котка дорожнього державний № 47601 СА, Послуги автогрейдера ХСМG GR165, Послуги бу...×-
Послуги котка дорожнього державний № 47601 СА, Послуги автогрейдера ХСМG GR165, Послуги бульдозера Т-130 державний №36253 СА
- ID: UA-2025-05-15-011014-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25316191
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга екскаватора- ID: UA-2024-12-09-002468-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23572369
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача CASE 580SV- ID: UA-2024-09-27-011947-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22734199
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача CASE 580SV,Послуги автогрейдера XCMG GR165- ID: UA-2024-09-27-011937-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22734187
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача CASE 580SV- ID: UA-2024-09-27-011932-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22734182
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автокрана Камаз 55111- ID: UA-2024-09-26-002135-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22710268
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача JCB 4CXSMAEC- ID: UA-2024-09-26-002032-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22710181
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача JCB 4CXSMAEC- ID: UA-2024-09-26-001911-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22710070
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2023-06-28-009999-a
- Дата створення : 28.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18266500
КП КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНАЛЬНИК " ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2023-04-03-006052-a
- Дата створення : 03.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17395671
КП КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНАЛЬНИК " ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -