-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м.Долинська по вул. Соборності України...×-
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м.Долинська по вул. Соборності України, 2, Долинського району Кіровоградської області. Коригування проекту (додаткові роботи) (код дк 021:2015:454540000- - Реконструкція
- ID: UA-2026-08-01-000073-a
- Дата створення : 01.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967625
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м.Долинська по вул. Соборності України...×-
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м.Долинська по вул. Соборності України, 2, Долинського району Кіровоградської області. Коригування проекту (додаткові роботи) (код дк 021:2015:454540000- - Реконструкція
- ID: UA-2026-07-30-006006-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29952822
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реконструкція системи опалення з добудовою котельні Світловодського міськрайонного суду К...×-
«Реконструкція системи опалення з добудовою котельні Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,48» (коригування) код ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція
- ID: UA-2025-12-26-013822-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27785700
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція системи опалення з добудовою котельні Світловодського міськрайонного суду К...×-
«Реконструкція системи опалення з добудовою котельні Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,48» (коригування) код ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція
- ID: UA-2025-12-09-022834-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27478032
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м. Долинська по вул. Соборності Україн...×-
Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю суду в м. Долинська по вул. Соборності України, 2, Долинського району Кіровоградської області. Коригування проекту (код ДК 021:2015 45454000-4 - Реконструкція)
- ID: UA-2025-09-10-010929-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26392161
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -