-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Героїв Оборони, 7 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-02-004147-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263025
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 18 у Голосіївськом...×-
«Капітальний ремонт житлового будинку за адресою: вулиця Васильківська, 18 у Голосіївському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок військової агресії». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-01-008228-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255082
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспек...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-009679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242964
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспек...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 15 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-009440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242730
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспек...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 102 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-005871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239164
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Оріхуватська, 13 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-28-002754-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222213
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 годин (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Оріхуватська, 3 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-28-002632-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222098
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 годин (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Героїв Оборони, 5 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-28-002539-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222002
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 годин (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Академіка Заболотного, 136-А у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-25-007017-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184417
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Композитора Лятошинського, 12 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-25-006927-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184327
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Композитора Лятошинського, 18 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-24-000388-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30166982
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Композитора Лятошинського, 2 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-24-000289-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30166879
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспек...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Науки, 90 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-15-000743-a
- Дата створення : 15.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30096304
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: вулиця Китаївська, 14-16 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-15-000740-a
- Дата створення : 15.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30096300
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспек...×-
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-14-011986-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30095448
Управління будівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39612276ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -