-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт будівлі Лозно-Олександрівської селищної ради за адресою: Луганська обл....×-
Капітальний ремонт будівлі Лозно-Олександрівської селищної ради за адресою: Луганська обл., смт. Лозно-Олександрівка, вул. Центральна, 1 (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2022-01-14-007358-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13613804
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду за будівництвом об'єкта:"Створення Центру дитячо-юн...×-
Послуги з технічного нагляду за будівництвом об'єкта:"Створення Центру дитячо-юнацької творчості та реабілітації "Kidstime" за адресою:вул.Сонячна,9 смт. Лозно-Олександрівка, Білокуракинського району Луганської області"(капітальний ремонт)"
- ID: UA-2021-11-11-009740-a
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12427655
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
"Створення Центру дитячо-юнацької творчості та реабілітації "Kidstime" за а...×-
"Створення Центру дитячо-юнацької творчості та реабілітації "Kidstime" за адресою: вул.Сонячна,9 смт. Лозно-Олександрівка, Білокуракинського району Луганської області" (капітальний ремонт)"
- ID: UA-2021-11-11-009069-a
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12426651
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Створення Центру дитячо-юнацької творчості та реабілітації"Kidstime" за адресою:...×-
Створення Центру дитячо-юнацької творчості та реабілітації"Kidstime" за адресою: вул.Сонячна,9 смт.Лозно-Олександрівка,Білокуракинського району Луганської області"(капітальний ремонт)"
- ID: UA-2021-11-08-014176-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12361223
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі адмінбудівлі, розташованої за адресою: Луганська обл., сел. М...×-
Капітальний ремонт покрівлі адмінбудівлі, розташованої за адресою: Луганська обл., сел. Мирне, вул. Центральна, 32 код ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація;
- ID: UA-2021-04-02-000773-b
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9339774
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул....×-
Створення Центру дитячо – юнацької творчості та реабілітації «Kidstime», за адресою: вул. Сонячна, 9, смт Лозно-Олександрівка, Білокуракинського району Луганської області (капітальний ремонт) (ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-05-18-004783-c
- Дата створення : 18.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5018416
Лозно-Олександрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04335453ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -