-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт існуючої котельні Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької о...×-
Капітальний ремонт існуючої котельні Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області смт. Теплик вул. Воронцова, 1
- ID: UA-2019-09-02-001434-a
- Дата створення : 02.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3735957
Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької області ЄДРПОУ: 02539720ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт. Заміна опалювальних котлів існуючої котельні Теплицького професійного...×-
Капітальний ремонт. Заміна опалювальних котлів існуючої котельні Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області смт. Теплик вул. Воронцова, 1
- ID: UA-2019-09-02-001395-a
- Дата створення : 02.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3735878
Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької області ЄДРПОУ: 02539720ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заміна димохідної труби на котельні Теплицького ПАЛ- ID: UA-2016-11-01-000891-a
- Дата створення : 01.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 287255
Теплицький професійний аграрний ліцей Вінницької області ЄДРПОУ: 02539720ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -