-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт двох ліфтів комунального некомерційного підприємства “Київська міська к...×-
Капітальний ремонт двох ліфтів комунального некомерційного підприємства “Київська міська клінічна лікарня №5” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у головному корпусі за адресою: м. Київ, вул. Відпочинку, 11. Код ДК 021:2015: (CPV) 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-05-01-009354-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29093863
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт двох ліфтів комунального некомерційного підприємства “Київська міська к...×-
Капітальний ремонт двох ліфтів комунального некомерційного підприємства “Київська міська клінічна лікарня №5” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у головному корпусі за адресою: м. Київ, вул. Відпочинку, 11. Код ДК 021:2015: (CPV) 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2026-02-25-004827-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28421950
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт пожежної сигналізації приміщень головного корпусу, з облаштуванням каб...×-
«Капітальний ремонт пожежної сигналізації приміщень головного корпусу, з облаштуванням кабінету телемедицини в КНП «КМПБ №3» по вул. Василя Кучера, 7 в м. Київ» ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-10-03-006902-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26637065
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна) покриття перед головним входом Київської міської клінічної лік...×-
Капітальний ремонт (заміна) покриття перед головним входом Київської міської клінічної лікарні №5
- ID: UA-2017-08-03-001566-b
- Дата створення : 03.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1507149
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт лікарняного ліфта в/п 500 кг на 8 зупинок, швидкістю 0,5м/сек, реєстр....×-
Капітальний ремонт лікарняного ліфта в/п 500 кг на 8 зупинок, швидкістю 0,5м/сек, реєстр.№13946, встановлений за адресою: м. Київ, вул. Відпочинку, 11 Київська міська клінічна лікарня № 5
- ID: UA-2017-08-03-001030-b
- Дата створення : 03.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1507136
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської кл...×-
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської клінічної лікарні №5 вул. Відпочинку, 11» ВСІ ПИТАННЯ за тел. 4503611 Абрамов Олександр Львович
- ID: UA-2017-08-22-000203-b
- Дата створення : 22.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1319862
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської кл...×-
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської клінічної лікарні №5 вул. Відпочинку, 11» ВСІ ПИТАННЯ за тел. 4503611 Абрамов Олександр Львович
- ID: UA-2017-08-14-000132-c
- Дата створення : 14.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1077083
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідрохімічне очищення системи опалення головного корпусу КМКЛ №5- ID: UA-2017-08-03-000646-c
- Дата створення : 03.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1064390
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської кл...×-
«Капітальний ремонт входу та прилеглої території корпусу ЦЕНТРУ СНІДу Київської міської клінічної лікарні №5 вул. Відпочинку, 11» ВСІ ПИТАННЯ за тел. 4503611 Абрамов Олександр Львович
- ID: UA-2017-08-03-000895-b
- Дата створення : 03.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1048154
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт 41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція,...×-
Капітальний ремонт 41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти» 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»
- ID: UA-2016-03-28-000037-b
- Дата створення : 28.03.16
- Внутрішній номер закупівлі: 755851
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт систем водопостачання, (ремонт водомірних вузлів холодної води із замін...×-
Капітальний ремонт систем водопостачання, (ремонт водомірних вузлів холодної води із заміною лічильників
- ID: UA-2016-06-22-000297-c
- Дата створення : 22.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 135219
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт 41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція,...×-
Капітальний ремонт 41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти» 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»
- ID: UA-2016-06-09-000389-a
- Дата створення : 09.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 126980
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточ...×-
41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти» 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»
- ID: UA-2016-03-25-000014-b
- Дата створення : 25.03.16
- Внутрішній номер закупівлі: 86290
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточ...×-
41.00.3 «Будування житлових будівель (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти» 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»
- ID: UA-2016-03-17-000183-b
- Дата створення : 17.03.16
- Внутрішній номер закупівлі: 81226
Київська міська клінічна лікарня №5 ЄДРПОУ: 00185028ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -