-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху у клубі с.Германівка Обухівської міської ради Київської обл...×-
Поточний ремонт покрівлі даху у клубі с.Германівка Обухівської міської ради Київської області за адресою Київська обл..с.Германівка вул..Б.Хмельницького , 11
- ID: UA-2026-08-31-003243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236537
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київ...×-
Поточний ремонт покрівлі даху у школі мистецтв с.Германівка Обухівської міської ради Київської області за адресою Київська обл.. Обухівський р-н. с. Германівка вул.. Андрія Михайлюка 2
- ID: UA-2026-08-31-002973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236268
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі вхідної групи будинку культури села Перегонівка за адресою: вулиця В...×-
Поточний ремонт стелі вхідної групи будинку культури села Перегонівка за адресою: вулиця Воїнів, 29А,с. Перегонівка , Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-06-22-009377-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29611014
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам з меморіальними плитами за адресою вул.Миру,36,...×-
Поточний ремонт пам’ятника загиблим воїнам з меморіальними плитами за адресою вул.Миру,36,Обухівського району, Київської області
- ID: UA-2025-05-30-007773-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25466932
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт:заміна фрамуг у приміщенні Германівської школи мистецтв за адресою: вул....×-
Поточний ремонт:заміна фрамуг у приміщенні Германівської школи мистецтв за адресою: вул. Михайлюка Андрія, 2, Обухівського р-ну Київської області
- ID: UA-2024-09-25-013949-a
- Дата створення : 25.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22706652
Відділ культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт- встановлення металопластикових конструкцій та заміна вікон у приміщенні...×-
Поточний ремонт- встановлення металопластикових конструкцій та заміна вікон у приміщенні Обухівської центральної публічної бібліотеки за адресою: вулиця Київська ,14,м. Обухова Київської області. Нові кошти.
- ID: UA-2024-06-21-006826-a
- Дата створення : 21.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21900302
Відділ культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Обухівської центральної публічної бібліотеки (методичного кабін...×-
Поточний ремонт приміщення Обухівської центральної публічної бібліотеки (методичного кабінету) за адресою: вулиця Київська ,14,м. Обухова Київської області
- ID: UA-2024-05-30-001242-a
- Дата створення : 30.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21698583
Відділ культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини покрівлі та віконних конструкцій Обухівського міського Будинку...×-
Капітальний ремонт частини покрівлі та віконних конструкцій Обухівського міського Будинку культури за адресою:Київська обл.м. Обухів,м-н Яблуневий,22(заходи з усунення аварійної ситуації)
- ID: UA-2023-11-24-003872-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19767776
Відділ культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації на " Капітальний ремонт частини покрівлі та в...×-
Виготовлення кошторисної документації на " Капітальний ремонт частини покрівлі та віконних конструкцій Обухівського міського Будинку культури за адресою:Київська обл.м. Обухів,м-н Яблуневий,22(заходи з усунення аварійної ситуації)
- ID: UA-2023-11-22-003254-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19728834
Відділ культури Виконавчого комітету Обухівської міської ради ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт найпростішого укриття у приміщенні Будинку культури с. Красна Слобідка...×-
Капітальний ремонт найпростішого укриття у приміщенні Будинку культури с. Красна Слобідка за адресою:вул.Шевченка 2А, с.Красна Слобідка, Обухівський район, Київська область
- ID: UA-2022-11-03-010439-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15760645
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації на "Капітальний ремонт найпростішого укриття у...×-
Виготовлення кошторисної документації на "Капітальний ремонт найпростішого укриття у приміщенні Будинку культури с.Красна Слобідка за адресою:вул Шевченка 2А, с.Красна Слобідка ,Обухівський район, Київська область"
- ID: UA-2022-11-01-003715-a
- Дата створення : 01.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15726983
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації з "Капітального ремонту адміністративн...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації з "Капітального ремонту адміністративних приміщень за адресою: вул.Київська,14,м.Обухів,Київської області"
- ID: UA-2021-09-13-002233-a
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11495620
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації з "Капітального ремонту Центральної дитячої біб...×-
Виготовлення кошторисної документації з "Капітального ремонту Центральної дитячої бібліотеки за адресою:вул.Київська,14,м.Обухів Київської області.
- ID: UA-2021-09-13-010241-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11494973
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівл...×-
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі"Обухівський краєзнавчий Музей ім Юрія Домотенка"вул.Київська 14 Обухівської міської ради Київської області
- ID: UA-2021-08-12-006156-a
- Дата створення : 12.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11085117
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі "Обухівський краєзнавчий Музей і...×-
Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі "Обухівський краєзнавчий Музей ім.Юрія Домотенка",вул.Київська,14 Обухівської міської ради Київської області
- ID: UA-2021-06-16-002523-a
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10373355
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37361829ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -