-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) в житлов...×-
"Поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) в житловому будинку за адресою: м. Хмельницький, прс. Миру, 70/3"
- ID: UA-2026-09-04-007682-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296411
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Кам'янецькій, 159 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-09-04-000980-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289771
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Сковороди, 11 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-09-04-000260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289064
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Шухевича, 100 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-09-03-004762-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278219
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт, укріплення житлового будинку на прс. Миру 76/1 в м. Хмельницькому (ко...×-
«Капітальний ремонт, укріплення житлового будинку на прс. Миру 76/1 в м. Хмельницькому (коригування) (Перша черга будівництва)»
- ID: UA-2026-08-28-004140-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223572
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 12.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Глушенкова, 2/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-007656-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131255
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Лікарняній, 1 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-005764-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30129385
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Кам'янецькій, 159/1 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-005141-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128779
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Соборній, 77 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-19-004773-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128405
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт, укріплення житлового будинку на прс. Миру 76/1 в м. Хмельницькому (ко...×-
«Капітальний ремонт, укріплення житлового будинку на прс. Миру 76/1 в м. Хмельницькому (коригування) (Перша черга будівництва)»
- ID: UA-2026-08-13-011562-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081493
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Шухевича, 15 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-13-008471-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30078414
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Спортивній, 20 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-13-008054-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077993
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Сковороди, 9/3 А в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-13-004120-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074059
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлово...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Свободи, 95/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-11-009156-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052805
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житловог...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт прибудинкової території житлового будинку на вул. Симона Петлюри, 54/2 в м. Хмельницькому
- ID: UA-2026-08-11-008883-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052531
Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26381695ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -