-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень Конотопського МПК, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 45450...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень Конотопського МПК, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
- ID: UA-2026-06-26-009672-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667258
Управління культури та охорони культурної спадщини Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в найпростішому укритті за адресою: м. Конотоп, вул. Степана Бандери, 46...×-
Поточний ремонт в найпростішому укритті за адресою: м. Конотоп, вул. Степана Бандери, 46 (за кодом ДК 021-2015 (CPV): 45451200-5 Оббивальні, обшивальні роботи.
- ID: UA-2025-11-05-013370-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27013009
Управління культури та охорони культурної спадщини Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45451200-5 Оббивальні / обшивальні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту в найпростішому укритті (за кодом ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6...×-
Послуги з поточного ремонту в найпростішому укритті (за кодом ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-06-05-003902-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25515988
Управління культури та охорони культурної спадщини Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Конотопського МПК за адресою: вул. Б.Хмельницького, буд. 24, м....×-
Поточний ремонт приміщення Конотопського МПК за адресою: вул. Б.Хмельницького, буд. 24, м. Конотоп, Сумська область (облаштування укриття)
- ID: UA-2023-10-13-012426-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19283352
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи». (Капітальний ремонт Ко...×-
ДК 021-2015 (CPV): 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи». (Капітальний ремонт Конотопського міського будинку культури "Сучасник" по вул. Ярмаркова, 17 в м. Конотоп, Сумської області)
- ID: UA-2021-04-14-002295-a
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9516776
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт та блогоустрій скверу біля МБК "Зоряний" по просп. Червоної К...×-
Капітальний ремонт та блогоустрій скверу біля МБК "Зоряний" по просп. Червоної Калини, 7 в м.Конотоп Сумської області (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 — «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2020-09-24-008478-a
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6444126
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт Конотопської дитячої музичної школи №2 по вул. Рябошапка, 25-Б в м.Коно...×-
Капітальний ремонт Конотопської дитячої музичної школи №2 по вул. Рябошапка, 25-Б в м.Конотоп Сумської області (облаштування прилеглої території тротуарною плиткою) (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 — «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2020-09-14-002891-c
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6287139
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт та блогоустрій скверу біля МБК "Зоряний" по просп. Червоної К...×-
Капітальний ремонт та блогоустрій скверу біля МБК "Зоряний" по просп. Червоної Калини, 7 в м.Конотоп Сумської області (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 — «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2020-09-14-008803-b
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6286493
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт експозиційної зали №1 та №2 Конотопського міського краєзнавчого музею і...×-
Капітальний ремонт експозиційної зали №1 та №2 Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського по вул.Садовій, 2 в м.Конотоп Сумської області
- ID: UA-2019-12-24-001347-a
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4255216
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт Конотопської центральної міської бібліотеки ім. С.І.Пономарьова по пр....×-
Капітальний ремонт Конотопської центральної міської бібліотеки ім. С.І.Пономарьова по пр. Червоної Калини, 18 в м.Конотоп
- ID: UA-2019-11-08-001106-c
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3991412
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт експозиційної зали №1 та №2 Конотопського міського краєзнавчого музею і...×-
Капітальний ремонт експозиційної зали №1 та №2 Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського по вул.Садовій, 2 в м.Конотоп Сумської області
- ID: UA-2019-11-08-002493-b
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3989799
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Конотопського міського палацу культури по вул. Бог...×-
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Конотопського міського палацу культури по вул. Богдана Хмельницького, 24 м.Конотоп
- ID: UA-2019-03-04-001277-b
- Дата створення : 04.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3078887
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Конотопського міського палацу культури по вул. Бог...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Конотопського міського палацу культури по вул. Богдана Хмельницького, 24, м. Конотоп
- ID: UA-2019-02-13-002295-b
- Дата створення : 13.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3004818
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт Конотопського міського будинку культури «Сучасник»...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт Конотопського міського будинку культури «Сучасник» по вулиці Ярмаркова,17 в м. Конотоп Сумської області»ДК 021:2015 (CPV) 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи».
- ID: UA-2017-12-04-000992-a
- Дата створення : 04.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1398664
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об’єкту: “Капітальний ремонт приміщень Конотопської дитячої музичної шк...×-
Виконання робіт по об’єкту: “Капітальний ремонт приміщень Конотопської дитячої музичної школи № 2 по вулиці Рябошапка, 25 б в м. Конотоп Сумської області.
- ID: UA-2017-10-12-000969-b
- Дата створення : 12.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1222446
Відділ культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22594187ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -