-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дверей під'їзду №1 багатоквартирного житлового будинку №20 по вул. Мо...×-
Поточний ремонт дверей під'їзду №1 багатоквартирного житлового будинку №20 по вул. Молодіжній в селищі Меліоративне Самарівського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-01-003120-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249979
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дверей підвалу багатоквартирного житлового будинку №19 по вул. Молодіжній...×-
Поточний ремонт дверей підвалу багатоквартирного житлового будинку №19 по вул. Молодіжній в селищі Меліоративне Самарівського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-01-002671-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249541
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входами в під'їзди №1, №2, №3, №4 багатоквартирного житлов...×-
Поточний ремонт зонтів над входами в під'їзди №1, №2, №3, №4 багатоквартирного житлового будинку №18 по вул. Молодіжній в селищі Меліоративне Самарівського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-01-002230-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249106
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входами в під'їзди №1, №3, №4 багатоквартирного житлового...×-
Поточний ремонт зонтів над входами в під'їзди №1, №3, №4 багатоквартирного житлового будинку №12 по вул. Молодіжній в селищі Меліоративне Самарівського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-01-000533-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247458
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція водогону від м.Новомосковськ до с.Орлівщина Новомосковського району Дніпроп...×-
«Реконструкція водогону від м.Новомосковськ до с.Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області». Коригування
- ID: UA-2025-10-23-013413-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26869635
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція водогону від м.Новомосковськ до с.Орлівщина Новомосковського району Дніпроп...×-
«Реконструкція водогону від м.Новомосковськ до с.Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області». Коригування
- ID: UA-2025-07-28-003701-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25984955
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2, №3 та №6 житлового будинку №14 по вул...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2, №3 та №6 житлового будинку №14 по вул. Молодіжна в смт. Меліоративне, Новомосковського району, Дніпропетровської області
- ID: UA-2024-05-15-004964-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21561438
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №1 та №2 житлового будинку №21 по вул. Мо...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №1 та №2 житлового будинку №21 по вул. Молодіжна в смт. Меліоративне, Дніпропетровської області, Новомосковського району
- ID: UA-2024-04-09-007022-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21246682
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №6 житлового будинку №16 по вул. Молодіжн...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №6 житлового будинку №16 по вул. Молодіжна в смт. Меліоративне, Дніпропетровської області, Новомосковського району
- ID: UA-2024-04-09-003041-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21242740
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №24 по вул. Молодіжн...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №24 по вул. Молодіжна в смт. Меліоративне, Дніпропетровської області, Новомосковського району
- ID: UA-2024-04-09-002718-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21242390
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №10 по вул. Молодіжн...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №10 по вул. Молодіжна в смт. Меліоративне, Дніпропетровської області, Новомосковського району
- ID: UA-2024-04-09-002413-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21242091
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №22 по вул. Молодіжн...×-
Поточний ремонт зонтів над входом в під'їзд №2 житлового будинку №22 по вул. Молодіжна, в смт. Меліоративне Дніпропетровської області, Новомосковського району
- ID: UA-2024-03-12-011515-a
- Дата створення : 12.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20996348
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків споруди "Громадський центр" за...×-
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків споруди "Громадський центр" за адресою: смт Меліоративне, вул. Молодіжна, буд. 4А, Новомосковський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2023-12-18-006268-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20110139
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків споруди "Громадський центр" за...×-
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків споруди "Громадський центр" за адресою: смт Меліоративне, вул. Молодіжна, буд. 4А, Новомосковський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2023-11-17-001448-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19672135
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків житлового будинку за адресою: смт Меліор...×-
Поточний ремонт по заміні окремих віконних блоків житлового будинку за адресою: смт Меліоративне, вул. Молодіжна, буд. 20, Новомосковський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2023-11-17-000754-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19671425
Піщанська сільська рада ЄДРПОУ: 04338836ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -