-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехрест...×-
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
- ID: UA-2026-08-31-012023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245299
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехрест...×-
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня, вул. Соборності, вул. Європейська та вул. Шевченка у м. Полтава
- ID: UA-2026-08-27-009595-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215616
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехрест...×-
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-31-007410-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965395
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: Поточний рем...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: Поточний ремонт вхідної групи житлового будинку (улаштування пандусу) за адресою: вул. Михайла Грушевського, 12, п. 3 у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-31-000770-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29958797
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Європейська, 20 у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-31-000699-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29958726
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3 у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-31-000453-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29958481
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3 у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-31-000395-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29958428
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: Поточний рем...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій у житловому фонді, а саме: Поточний ремонт вхідної групи та сходів в під'їзді житлового будинку за адресою: вул. Європейська, 104, п.1 у м. Полтава
- ID: UA-2026-07-30-008597-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955375
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи та послуги по припиненню та відновленню розподілу природного газу до побутових та к...×-
Роботи та послуги по припиненню та відновленню розподілу природного газу до побутових та комунально-побутових об’єктів за адресами: селище Вороніна, селище Червоний Шлях, селище Дальні Яківці, а також роботи та послуги по підключення тиску Д=273 мм прокладеного по вул. Паїсія Величковського з одного боку та газопроводу середнього тиску Д=219 мм по вул. Лисенка з другого боку у місті Полтава
- ID: UA-2026-06-09-013378-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29485850
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Решетилівська, 80 у м. Полтава
- ID: UA-2026-05-01-006641-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091155
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Героїв України, 7 у м. Полтава
- ID: UA-2026-04-27-006671-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29037037
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Тролейбусна, 12 у м. Полтава
- ID: UA-2026-04-27-006476-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29036834
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 8-А у м. Полтава
- ID: UA-2026-04-27-005795-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29036152
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Мироненка, 4 у м. Полтава
- ID: UA-2026-04-24-000477-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29015545
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: вул. Ігоря Дорошенка, 4 у м. Полтава
- ID: UA-2026-04-24-000378-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29015438
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -