-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Спортивного майданчику на перехресті ву...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Спортивного майданчику на перехресті вул.Олега Громадського та вул.Холодноярська біля буд. 5А, м.Харків, 61068 (1091175) (інв.№ 1031175) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-10-009371-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040656
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Бульвар ім. Юр`єва за адресою: проїзд С...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Бульвар ім. Юр`єва за адресою: проїзд Стадіонний, 21, м.Харків, 61091 (інв.№ 1083075) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-06-001077-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30007255
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку Перемоги за адресою: проспект Тра...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку Перемоги за адресою: проспект Тракторобудівників, 55, м.Харків, 61153 (інв.№ 10995) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-05-010929-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004111
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку БК ХЕМЗ за адресою: проспект Геро...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку БК ХЕМЗ за адресою: проспект Героїв Харкова, 94, м.Харків, 61001 (інв.№ 10993) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-04-006949-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987394
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою пішохідно-транспортної мережі на території зони відп...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою пішохідно-транспортної мережі на території зони відпочинку Саржин Яр за адресою : вул. Саржинська, 5, м. Харків, 61166 (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-15-001964-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29817517
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт скейт майданчика в Холодногірському сквері за адресою: вул. Волонтерська,...×-
Поточний ремонт скейт майданчика в Холодногірському сквері за адресою: вул. Волонтерська, буд. 56, м. Харків, 61093 (інв.№ 1083013) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-08-007351-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29762076
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної зони у Саржиному Яру (вздовж вул. Саржинської, вул. Дмитра Анто...×-
Поточний ремонт пішохідної зони у Саржиному Яру (вздовж вул. Саржинської, вул. Дмитра Антоненка, Ботанічного саду від просп. Науки до Канатної дороги, м. Харків, 61166) (інвентарний номер 10311155) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-07-008432-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29751497
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт велодоріжки вздовж Харківського шосе від вул. Дерев`янка до просп. Академ...×-
«Поточний ремонт велодоріжки вздовж Харківського шосе від вул. Дерев`янка до просп. Академіка Курчатова, м. Харків, 61000) (інвентарний номер 1031341)» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-07-005464-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29748541
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку Молодіжний за адресою: вул. Григо...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території Парку Молодіжний за адресою: вул. Григорія Сковороди, буд. 81, м.Харків, 61023 (інв. № 10964) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-30-001551-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29684742
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою на території скверу на проспекті Незалежності за адр...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою на території скверу на проспекті Незалежності за адресою: проспект Незалежності, між буд. 5 та буд. 7, м. Харків, 61058 (інв. № 1083055) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-29-010030-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680758
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт елементів благоустрою (демонтаж) пішохідно-транспортної мережі навколо буд...×-
Поточний ремонт елементів благоустрою (демонтаж) пішохідно-транспортної мережі навколо будинку за адресою: вул. Сумська, буд. 61, м. Харків, 61058 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-24-006719-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636668
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дільниці тротуару на Набережній Гімназійній за адресою: Гімназійна набереж...×-
Поточний ремонт дільниці тротуару на Набережній Гімназійній за адресою: Гімназійна набережна, буд. 26, м. Харків, 61010 (інв. № 10948) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-11-004190-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29505823
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дільниці тротуару в Сквері Олександрівський за адресою: просп. Індустріал...×-
Поточний ремонт дільниці тротуару в Сквері Олександрівський за адресою: просп. Індустріальний, 26, м. Харків, 61007 (інв. № 1083040) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-01-007311-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29395671
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (благоустрій) території нижньої універгірки (інв. № 10917) за адресою:...×-
Капітальний ремонт (благоустрій) території нижньої універгірки (інв. № 10917) за адресою: вул. Університетська, 16 у м. Харкові (ДК 021-2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-20-009817-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29285707
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт об’єктів благоустрою території джерела в Олексіївській балці за адресою: в...×-
Поточний ремонт об’єктів благоустрою території джерела в Олексіївській балці за адресою: вул. Клочківська, буд. 319, м. Харків, 61045 (інв. № 10830401) (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-05-18-009063-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29255204
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -