-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальному ремонту частини приміщень (влаштування санвузлів для МНГ)ЗОШ I-III ст№2 на ву...×-
Капітальному ремонту частини приміщень (влаштування санвузлів для МНГ)ЗОШ I-III ст№2 на вул Вітошинського 14 в смт Козова Козівського р-н Тернопільської обл.
- ID: UA-2019-10-09-001181-b
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3871600
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт даху Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (з утепленням...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт даху Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (з утепленням горищного перекриття, встановленням дверного блоку та влаштуванням відмостки) в с.Конюхи, вулиця Центральна,87 Козівського району Тернопільської області» (ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2019-09-26-002470-b
- Дата створення : 26.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3831240
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт даху Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (з утепленням...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт даху Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (з утепленням горищного перекриття, встановленням дверного блоку та влаштуванням відмостки) в с.Конюхи, вулиця Центральна,87 Козівського району Тернопільської області» (ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)
- ID: UA-2019-09-04-000685-b
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3743126
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення із заміною котлів і в впровадження енергозбереження дл...×-
Капітальний ремонт системи опалення із заміною котлів і в впровадження енергозбереження для Ішківської ЗОШ I-III ст в с.Ішків Козівського району Тернопільської обл.
- ID: UA-2018-12-22-002399-b
- Дата створення : 22.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2791635
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення- ID: UA-2018-07-25-002096-b
- Дата створення : 25.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2213718
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт у приміщеннях нежитлової будівлі (дитячий садок) по вул.Центральна,11 в с...×-
Поточний ремонт у приміщеннях нежитлової будівлі (дитячий садок) по вул.Центральна,11 в с.Денисів Козівського району Тернопільської області”
- ID: UA-2018-05-16-001994-a
- Дата створення : 16.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1982485
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт ( заміна віконних та дверних блоків )- ID: UA-2017-11-09-002971-c
- Дата створення : 09.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1308784
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт по заміні частини віконних та дверних блоків на металопластикові- ID: UA-2017-09-26-001970-a
- Дата створення : 27.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1178426
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна вікон; опорядження приміщень залу )- ID: UA-2017-09-26-001824-a
- Дата створення : 27.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1178378
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт по заміні зовнішніх і внутрішніх дверей в Денисівській ЗОШ I-III ступенів...×-
Поточний ремонт по заміні зовнішніх і внутрішніх дверей в Денисівській ЗОШ I-III ступенів в с.Денисів Козівського району Тернопільської області”
- ID: UA-2017-08-08-001051-b
- Дата створення : 08.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1100497
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт у приміщеннях нежитлової будівлі (дитячий садок) по вул.Центральна,11 в с...×-
Поточний ремонт у приміщеннях нежитлової будівлі (дитячий садок) по вул.Центральна,11 в с.Денисів Козівського району Тернопільської області”
- ID: UA-2017-08-04-000355-b
- Дата створення : 04.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1063669
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145984ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -