-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт операційної на 5-му поверсі...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт операційної на 5-му поверсі корпусу №1 КНП "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 )
- ID: UA-2026-04-03-011166-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823113
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна кл...×-
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради по вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі (коригування)
- ID: UA-2025-12-24-003605-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27739147
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна кл...×-
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради по вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі (коригування)
- ID: UA-2025-02-24-005786-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24518210
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення операційної на 5 поверсі лікувального корпусу №1 комунальног...×-
Капітальний ремонт приміщення операційної на 5 поверсі лікувального корпусу №1 комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
- ID: UA-2025-02-24-005343-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24517953
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення магнітно-резонансної томографії на першому поверсі лікувальн...×-
Капітальний ремонт приміщення магнітно-резонансної томографії на першому поверсі лікувального корпусу №2 Комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул.Червоного Хреста,3
- ID: UA-2024-10-10-011537-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22855061
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення рентген кабінету корпусу №2 КНП "Обласна клінічна лікарня...×-
Поточний ремонт приміщення рентген кабінету корпусу №2 КНП "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" ЖОР за адресою :м.Житомир, вул Червоного Хреста,3
- ID: UA-2024-05-09-004642-a
- Дата створення : 09.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21512812
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція операційної в кардіохірургічному відділенні будівлі корпусу №1 комунального...×-
Реконструкція операційної в кардіохірургічному відділенні будівлі корпусу №1 комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м.Житомирі
- ID: UA-2021-08-03-002254-c
- Дата створення : 03.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10957010
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт блоку реперфузіології кардіологічного відділення КУ «Обласна клінічна л...×-
Капітальний ремонт блоку реперфузіології кардіологічного відділення КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» ЖОР
- ID: UA-2017-05-19-000729-c
- Дата створення : 19.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 941962
Комунальна установа "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -