-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна покрівлі та фасадів) житлових корпусів № 1 та № 2 на об’єкті ЦУ...×-
Капітальний ремонт (заміна покрівлі та фасадів) житлових корпусів № 1 та № 2 на об’єкті ЦУ СБ України розташованих за адресою замовника у м. Києві (Коригування)
- ID: UA-2026-08-13-012615-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082548
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 годин (до 07.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівель і споруд на об’єкті Замовника в м. Києві. Коригування- ID: UA-2026-08-07-011292-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029480
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капіталь...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капітальний ремонт ГРЩ - 0,4 кВ в адміністративній будівлі 7 на території замовника у м. Києві”
- ID: UA-2026-07-16-009928-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836997
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капіталь...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капітальний ремонт РУ – 0,4 кВ існуючої ТП - 10/0,4 кВ з облаштуванням території замовника у м. Києві”
- ID: UA-2026-07-16-009824-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836883
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт гаражу-стоянки на 16 автомобілів на об’єкті замовника у м. Києві- ID: UA-2026-03-30-002472-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28761138
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт (заміна покр...×-
Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт (заміна покрівлі та фасадів) житлових корпусів № 1 та № 2 на об’єкті ЦУ СБ України розташованих за адресою замовника у м. Києві”
- ID: UA-2026-03-05-014423-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28518834
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт будівель і с...×-
Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт будівель і споруд на об’єкті замовника в м. Києві”
- ID: UA-2026-03-05-013339-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28517754
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт гаражу-стоянки на 16 автомобілів на об’єкті замовника у м. Києві- ID: UA-2026-01-15-014413-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27927581
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту приміщень адміністративних будівель ЦУ СБ України в м. Києві- ID: UA-2025-04-24-001700-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25098887
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту приміщень першого поверху будівлі в м. Києві- ID: UA-2024-12-23-005207-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23816201
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту приміщень першого поверху будівлі в м. Києві- ID: UA-2024-04-25-011775-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21409003
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду протягом усього періоду будівництва по об'єкту: "...×-
Здійснення авторського нагляду протягом усього періоду будівництва по об'єкту: "Капітальний ремонт з частковим переплануванням приміщень адміністративної будівлі з улаштуванням центру обробки даних (ЦОД) та структурованої кабельної системи (СКС)"
- ID: UA-2024-02-20-013593-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20804352
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації стадія "Робоча документація" із прохо...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації стадія "Робоча документація" із проходженням експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі"
- ID: UA-2024-02-20-013448-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20804211
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт теплових пунктів 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація- ID: UA-2023-10-23-014480-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19381872
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту коридору 1 поверху гуртожитку СБ України в м. Київ- ID: UA-2023-06-23-011369-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18226898
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -