-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев...×-
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев’яних конструкцій дахових приміщень закладів освіти вогнетривким розчином код ДК 021:2015: 45343100-4 – Роботи із забезпечення вогнезахисту.)
- ID: UA-2021-07-12-002264-a
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10674946
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев...×-
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев’яних конструкцій дахових приміщень закладів освіти вогнетривким розчином код ДК 021:2015: 45343100-4 – Роботи із забезпечення вогнезахисту.)
- ID: UA-2021-06-24-004211-b
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10478393
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев...×-
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (обробка дерев’яних конструкцій дахових приміщень закладів освіти вогнетривким розчином код ДК 021:2015: 45343100-4 – Роботи із забезпечення вогнезахисту.)
- ID: UA-2021-06-03-003774-c
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10176919
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (код за...×-
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (код за ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів,а саме: Послуги із забезпечення вогнезахисту) з застосуванням автомобілю пожежного ЗІЛ 130 АЦ-40 ( з насосом НШ-50ДК) в загальному обсязі 3871 квадратних метрів розгорнутої площі.
- ID: UA-2020-03-27-002294-a
- Дата створення : 27.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4725575
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (код за...×-
Послуги з вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (код за ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів,а саме: Послуги із забезпечення вогнезахисту) з застосуванням автомобілю пожежного ЗІЛ 130 АЦ-40 ( з насосом НШ-50ДК) в загальному обсязі 3304 квадратних метрів розгорнутої площі.
- ID: UA-2020-03-27-002277-a
- Дата створення : 27.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4725530
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робітз вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень...×-
Виконання робітз вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (ДК 021:2015 45340000-2) забеспечення вогнезахисту з зостосуванням пожежного автомобілю ЗІЛ 130 АЦ-40 (з насосом НШ-50ДК)
- ID: UA-2017-11-22-000559-c
- Дата створення : 22.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1354667
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робітз вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень...×-
Виконання робітз вогнезахисного оброблення дерев'яних конструкцій горищних приміщень (ДК 021:2015 45340000-2) забеспечення вогнезахисту з зостосуванням пожежного автомобілю ЗІЛ 130 АЦ-40 (з насосом НШ-50ДК)
- ID: UA-2017-11-20-000575-a
- Дата створення : 20.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1341021
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів а саме : Роботи із забезпеч...×-
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів а саме : Роботи із забезпечення вогнезахисту
- ID: UA-2017-05-24-001384-c
- Дата створення : 31.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 860896
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -