-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з авторського нагляду за будівництвом об'єкту «Капітальний ремонт системи опал...×-
Роботи з авторського нагляду за будівництвом об'єкту «Капітальний ремонт системи опалення ДНЗ №3 по вул.Крилова Івана, 52 в м.Мукачево»
- ID: UA-2019-09-04-000782-a
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3746389
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення ДНЗ №3 по вул.Крилова Івана, 52 в м.Мукачево- ID: UA-2019-08-21-001895-c
- Дата створення : 21.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3704159
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція системи опалення ЗОШ №13 по вул.Росвигівська, 13 в м.Мукачево- ID: UA-2019-05-13-000225-b
- Дата створення : 13.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3337120
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по здійсненню експертизи проекту будівель по об'єкту: «Капітальний ремонт сист...×-
Роботи по здійсненню експертизи проекту будівель по об'єкту: «Капітальний ремонт системи опалення ДНЗ №3 по вул.Крилова Івана, 52 в м.Мукачево»
- ID: UA-2019-05-06-001685-a
- Дата створення : 06.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3309684
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по здійсненню експертизи проекту будівель по об'єкту «Реконструкція системи оп...×-
Роботи по здійсненню експертизи проекту будівель по об'єкту «Реконструкція системи опалення ЗОШ №13 по вул.Росвигівська, 13 в м.Мукачево»
- ID: UA-2019-03-04-001370-b
- Дата створення : 04.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3078202
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт с...×-
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт системи опалення ДНЗ №3 по вул.Крилова Івана, 52 в м.Мукачево»
- ID: UA-2019-03-04-001834-a
- Дата створення : 04.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3078051
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації по об'єкту «Реконструкція систем...×-
Роботи по розробці проектно-кошторисної документації по об'єкту «Реконструкція системи опалення ЗОШ №13 по вул.Росвигівська, 13 в м.Мукачево»
- ID: UA-2019-02-08-001079-a
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2984716
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта: «Реконструкція системи опале...×-
Виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта: «Реконструкція системи опалення ДНЗ №5 по вул.Я.Мудрого, 43 в м.Мукачево»
- ID: UA-2018-03-26-000152-a
- Дата створення : 26.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1819009
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта: «Реконструкція системи опале...×-
Виконання робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта: «Реконструкція системи опалення початкової ланки ЗОШ №6 по вул.Підгорянська, 74 в м.Мукачево».
- ID: UA-2018-03-26-000133-c
- Дата створення : 26.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1818894
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення початкової ланки ЗОШ №6 по вул.Підгорянська, 74 в м.Мукачев...×-
Реконструкція системи опалення початкової ланки ЗОШ №6 по вул.Підгорянська, 74 в м.Мукачево
- ID: UA-2018-02-27-001387-a
- Дата створення : 27.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1737209
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення ДНЗ №6 по вул.Підгорянська, 58 в м.Мукачево- ID: UA-2017-09-11-001434-c
- Дата створення : 11.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1128906
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЄДРПОУ: 05517771ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення ДНЗ №28 по вул. Михайла Трояна, 4-6 в м. Мукачево- ID: UA-2017-08-07-000686-c
- Дата створення : 07.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1040900
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЄДРПОУ: 05517771ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення ДНЗ №33 по вул.Підопригори, 3 в м.Мукачево- ID: UA-2017-07-26-000887-a
- Дата створення : 26.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1014101
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЄДРПОУ: 05517771ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення Мукачівського ліцею по вул.Пушкіна, 21 в м.Мукачево- ID: UA-2017-05-19-000398-a
- Дата створення : 19.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 829968
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЄДРПОУ: 05517771ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція системи опалення ЗОШ №3 по вул.Миру, 17 в м.Мукачево- ID: UA-2017-02-27-000348-c
- Дата створення : 27.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 610887
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЄДРПОУ: 05517771ДК 021:2015: 45331100-7 Встановлення систем центрального опаленняЗавершена -