-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу кондиціонерів, ДК 021:2015: 45331200-8 — Встановлення вентиляційних сист...×-
Послуги з монтажу кондиціонерів, ДК 021:2015: 45331200-8 — Встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря.
- ID: UA-2026-05-15-007203-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29238895
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45331200-8 Встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5В БДПУ по ву...×-
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5В БДПУ по вул. Хавкіна-Пушкіна, 3/2 м. Бердянська Запорізької області, з урахуванням ДБН А.2.2-3:2014 (ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2021-10-23-002000-a
- Дата створення : 23.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12111294
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
монтаж кондиціонерів у кількості 3 шт.- ID: UA-2021-08-02-001122-c
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10933472
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна –...×-
«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)
- ID: UA-2021-05-12-003184-a
- Дата створення : 12.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9841219
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна –...×-
«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)
- ID: UA-2021-04-23-001519-b
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9648997
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5А БДПУ по вул...×-
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5А БДПУ по вул. Хавкіна-Пушкіна, 3/2 з урахуванням ДБН А.2.2-3:2014 (ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2021-04-12-003995-a
- Дата створення : 12.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9464954
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5Б БДПУ по вул...×-
поточний ремонт системи протипожежного водопостачання навчального корпусу № 5Б БДПУ по вул. Хавкіна-Пушкіна, 3/2 з урахуванням ДБН А.2.2-3:2014 (ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи)
- ID: UA-2021-04-12-001079-c
- Дата створення : 12.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9464859
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відглушення діючого водоводу на корпус №5-Б у водопровідному колодязі- ID: UA-2020-07-16-000350-b
- Дата створення : 16.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5606702
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
монтаж 2 кондиціонерів- ID: UA-2020-07-08-003901-b
- Дата створення : 08.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5521770
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водопровідні та санітарно-технічні роботи ДК 021:2015 45330000-9 (монтаж та демонтаж конди...×-
водопровідні та санітарно-технічні роботи ДК 021:2015 45330000-9 (монтаж та демонтаж кондиціонерів)
- ID: UA-2019-11-28-000172-c
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4079961
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
водопровідні та санітарно-технічні роботи ДК 021:2015 45330000-9 («перенесення вузла облік...×-
водопровідні та санітарно-технічні роботи ДК 021:2015 45330000-9 («перенесення вузла обліку холодної води з гуртожитку №2 в колодязь на межі розділу (поточний ремонт)»)
- ID: UA-2019-08-05-001132-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3646272
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу №1 БДПУ по вул.Шмідта, 4...×-
поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу №1 БДПУ по вул.Шмідта, 4 у м.Бердянськ Запорізької області
- ID: UA-2019-03-11-001681-a
- Дата створення : 11.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3099449
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт- ID: UA-2019-01-23-000341-c
- Дата створення : 23.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2888239
Бердянський державний педагогічний університет ЄДРПОУ: 02125220ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -