-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-08-07-007770-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025957
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-07-09-007118-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29773913
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС...×-
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС 110/10 кВ «Радіозавод» із заміною приводу
- ID: UA-2026-06-25-011069-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654934
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС...×-
Відновлення роботи пристрою регулювання напруги під навантаженням трансформатора Т-2 на ПС 110/35/6 кВ «Надвірна» із заміною приводу
- ID: UA-2026-06-25-010989-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654848
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-06-18-003306-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576434
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконс...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.5) (Інвестиційна програма п.1.4.1.1.9 АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-15-002757-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532960
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконс...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.6) (Інвестиційна програма п.1.4.1.1.9 АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-15-002698-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532901
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (Демонтажні роботи при рекон...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (Демонтажні роботи при реконструкції ПС у частині виконання супутніх заходів об'єкт №1.2) (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-06-10-009802-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29497163
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з капітального ремонту трансформаторів ТДТН-16000/110, ТДТН-10000/110 ,ТДТН-25000/1...×-
Роботи з капітального ремонту трансформаторів ТДТН-16000/110, ТДТН-10000/110 ,ТДТН-25000/110
- ID: UA-2026-06-05-001296-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29446152
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-06-02-011285-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29412573
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (будівельно-монтажні роботи:...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (будівельно-монтажні роботи: «Демонтажні роботи при реконструкції об'єкту №7 з будівництвом захисної споруди трансформатора Т-1») (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-05-18-002626-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29248770
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (будівельно-монтажні роботи:...×-
код 45317000-2 за ДК 021:2015 – «Інші електромонтажні роботи» (будівельно-монтажні роботи: «Демонтажні роботи при реконструкції об'єкту №6 з будівництвом захисної споруди трансформатора Т-1») (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік)
- ID: UA-2026-05-18-002554-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29248700
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фі...×-
Електромонтажні роботи для забезпечення нестандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника у порядку, передбаченому Кодексом систем розподілу («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-05-14-013441-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229986
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з капітального ремонту трансформатора ТДН-16000/110 із заміною перемикача типу РС...×-
Роботи з капітального ремонту трансформатора ТДН-16000/110 із заміною перемикача типу РС-4 з приводом МЗ-2
- ID: UA-2026-04-28-002142-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29046800
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електромонтажні роботи з розробкою проєктно-кошторисної документації в мережах 0,4-10(6)-3...×-
Електромонтажні роботи з розробкою проєктно-кошторисної документації в мережах 0,4-10(6)-35 кВ для забезпечення стандартного приєднання електричних установок фізичних та юридичних осіб до електричних мереж, які звернулися до Замовника, згідно виданих технічних умов (35-479/2025, 35-515/2025, 35-162/2025, 35-500/2025, 35-706/2025, 35-495/2025, 35-38/2024, 35-20/2024, 35-90/2024, 35-91/2024, 35-349/2025, 35-369/2025, 35-370/2025, 35-383/2025, 35-414/2025, 35-442/2025) («Настанова з визначення вартості будівництва» - електромонтажні роботи)
- ID: UA-2026-04-17-005833-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949175
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -