-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення електрогенератора (встановлення щитової та налаштування АВР) до елек...×-
Послуги з підключення електрогенератора (встановлення щитової та налаштування АВР) до електромережі ЗДО «Дзвіночок» Шевченківської гімназії Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області, згідно коду Єдиного закупівельного словника К 021:2015 - 45310000-3 — «Електромонтажні роботи»
- ID: UA-2025-12-04-022319-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27411271
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж,пусконалагоджування пожежної системи сигналізації на об'єкті Замовника:Шевченк...×-
Монтаж,пусконалагоджування пожежної системи сигналізації на об'єкті Замовника:Шевченківська гімназія Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" за адресою: Київська область,Броварський район, село Шевченкове, вул. Польова, 26-А
- ID: UA-2025-06-03-002132-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25485278
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень на об'єкті садок, що розташований за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Польова, 26а за кодом ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2021-10-22-013396-b
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12104290
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво (встановлення) системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД...×-
Будівництво (встановлення) системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Польова, 26а за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2021-08-09-012758-a
- Дата створення : 09.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11036103
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, системи передавання тривожних сповіщень на об'єкті садок, що розташований за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Польова, 26а за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи»
- ID: UA-2021-07-28-011488-b
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10896800
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуа...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей та системи передавання тривожних сповіщень на об'єкті школа, що розташована за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23 за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи»
- ID: UA-2021-06-09-007382-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10261595
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво та встановлення системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛА...×-
Будівництво та встановлення системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23 за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2021-02-25-007292-a
- Дата створення : 25.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8810358
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво та встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу...×-
Будівництво та встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті садок, що розташований за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Польова, 26а за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013.
- ID: UA-2021-02-25-003744-a
- Дата створення : 25.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8804359
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво та встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу...×-
Будівництво та встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщування про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті школа, що розташований за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23 за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013.
- ID: UA-2021-02-24-014564-b
- Дата створення : 24.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8792543
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво та встановлення системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛА...×-
Будівництво та встановлення системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23 за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2021-02-24-013852-b
- Дата створення : 24.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8791553
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи з монтажу системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІ...×-
Роботи з монтажу системи евакуаційного освітлення на об’єкті: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: Київська область, Броварський район, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23 за кодом ДК 021:2015 45310000-3 «Електромонтажні роботи», ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2021-02-18-013699-b
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8698314
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту на приміщенні КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" В...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту на приміщенні КЗ "Шевченківське НВО ЗЗСО-ЗДО" Великодимерської селищної ради ЗДО "Дзвіночок" за адресою с. Шевченкове, вул. Польова, 26а
- ID: UA-2020-08-25-003750-a
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6033477
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт блискавкозахисту на приміщенні КЗ "ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НВО ЗЗСО-ЗДО" з...×-
Поточний ремонт блискавкозахисту на приміщенні КЗ "ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ НВО ЗЗСО-ЗДО" за адресою с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23
- ID: UA-2020-08-14-008018-a
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5938851
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -