-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Переоснащення ЛЕП за адресою селище Стрижавка, вул.Героїв України,7- ID: UA-2025-03-13-011349-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24706204
СТРИЖАВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж, комутації та налаштування системи охоронної сигналізації- ID: UA-2021-10-04-002120-a
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11815395
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни світильників в адміністративній будівлі селищної ради (2-й поверх) по ву...×-
Послуги із заміни світильників в адміністративній будівлі селищної ради (2-й поверх) по вул.40-річчя Перемоги,7 в смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2020-12-21-000052-a
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7878367
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький райо...×-
Реконструкція вуличного освітлення за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт.Стрижавка, вул.Козицького, Галицька, Довженка (ТП №908)
- ID: UA-2020-10-02-006812-a
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6552620
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький райо...×-
Реконструкція вуличного освітлення за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт.Стрижавка, вул.Набережна, провул.Набережний (ТП №580)
- ID: UA-2020-10-02-001667-b
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6552492
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу по обєкту "Реконструкц...×-
Нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу по обєкту "Реконструкція скверу в районі житлового масиву "Агромаш" в смт.Стрижавка Вінницького району
- ID: UA-2020-09-22-000008-c
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6388183
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нестандартне приєнання до електричних мереж системи розподілу "під ключ"- ID: UA-2020-07-15-000590-b
- Дата створення : 15.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5591452
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу АТ "Вінницяобленерго&quo...×-
Стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу АТ "Вінницяобленерго" по об`єкту «Реконструкція вуличного освітлення вул.Набережна, провул.Набережний (ТП580)»
- ID: UA-2020-06-01-001787-a
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5139023
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи в ДНЗ ясла-садок "Казка"- ID: UA-2020-05-21-002674-b
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5053268
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Деснянська, Новодеснянська (КТП №414), смт.Стрижав...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Деснянська, Новодеснянська (КТП №414), смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2019-12-19-001811-c
- Дата створення : 19.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4218758
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Санаторна, провул.Михайлівський, вул.Боженка (КТП...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Санаторна, провул.Михайлівський, вул.Боженка (КТП №140), смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2019-12-19-002931-a
- Дата створення : 19.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4218705
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул.Присадибна, Байдукова, Бугова (КТП №432), смт.Стриж...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул.Присадибна, Байдукова, Бугова (КТП №432), смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2019-11-11-000761-b
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3993596
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул.Присадибна, Грушевського, Байдукова, Бугова (КТП №4...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул.Присадибна, Грушевського, Байдукова, Бугова (КТП №420), смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2019-11-11-000531-a
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3993569
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул.Першотравнева (КТП №317), смт.Стрижавка Вінницького...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул.Першотравнева (КТП №317), смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області (джерело фінансування: кошти селищного бюджету)
- ID: UA-2019-10-30-000041-a
- Дата створення : 30.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3947835
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації в Дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Казка»,...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації в Дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Казка», смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2018-03-16-000826-b
- Дата створення : 16.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1885589
Стрижавська селищна рада ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -