-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування обладнання підстанції- ID: UA-2025-11-27-018668-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27307922
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02539756ДК 021:2015: 45317000-2 Інші електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення оперативно - технічного обслуговування ТП- ID: UA-2023-11-15-017460-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19651777
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02539756ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж з’єднувальної термоусадкової муфти типу СТП КЛ-0,4/6/10 з паперовою, пластмасовою і...×-
Монтаж з’єднувальної термоусадкової муфти типу СТП КЛ-0,4/6/10 з паперовою, пластмасовою і гумовою ізоляцією жил. Переріз жил до 120мм2
- ID: UA-2020-09-11-004569-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6256771
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02539756ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання та монтаж обладнання системи пожежної сигналізації, системи керування евакуацією...×-
Придбання та монтаж обладнання системи пожежної сигналізації, системи керування евакуацією людей(в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуації), системи передавання тривожних сповіщень на об'єкті: "Гуртожиток Державного професійно-технічного навчального закладу Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти", який розміщений за адресою: Вінницька обл., м. Хмльник, вул. Північна, 65 - 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації" Код ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2020-09-03-004986-b
- Дата створення : 03.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6145456
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти" ЄДРПОУ: 02539756ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -