-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний фасований- ID: UA-2026-08-30-000570-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232955
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий ваговий- ID: UA-2026-08-30-000501-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232891
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні прод...×-
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти»
- ID: UA-2026-01-02-002119-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27826602
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир кисломолочний жирністю 9%, код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти»- ID: UA-2025-12-26-013827-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27785711
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні прод...×-
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти»
- ID: UA-2025-08-18-007473-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26167141
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні прод...×-
«Сир твердий 45% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти»
- ID: UA-2025-01-03-002835-a
- Дата створення : 03.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23934724
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир кисломолочний жирністю 9%, код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти»- ID: UA-2024-12-27-001777-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23887799
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир кисломолочний жирністю 9%, код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти»- ID: UA-2024-12-27-001108-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23887240
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Сир кисломолочний 9% жирності, ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти"- ID: UA-2024-02-02-000628-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20613118
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Сир твердий 50% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні прод...×-
«Сир твердий 50% жиру, фасований, вагою до 160 гр., код ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти»
- ID: UA-2024-01-15-005570-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20379768
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2023-05-05-010821-a
- Дата створення : 05.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17687594
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2023-03-13-004695-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17216213
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир твердий- ID: UA-2023-03-13-004257-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17215779
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний- ID: UA-2023-03-09-009970-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17197223
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир твердий- ID: UA-2023-03-09-009004-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17196551
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43993629ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги відміненоТорги відмінено -