-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифіка...×-
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти.
- ID: UA-2022-02-10-001176-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14053253
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисломолочний сир жирністю 5% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «...×-
Кисломолочний сир жирністю 5% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти.
- ID: UA-2022-01-21-016631-b
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13715635
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифіка...×-
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти.
- ID: UA-2021-04-09-002055-a
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9442724
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифіка...×-
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти.
- ID: UA-2021-02-22-002265-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8727048
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифіка...×-
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти.
- ID: UA-2021-02-02-001949-a
- Дата створення : 02.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8381930
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифіка...×-
Кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50% – показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 15540000-5: Сирні продукти
- ID: UA-2020-10-15-005000-a
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6723749
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50%)- ID: UA-2019-12-10-001434-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4144766
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50%)- ID: UA-2019-02-01-002220-b
- Дата створення : 01.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3076460
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (кисломолочний сир жирністю 5%, твердий сир жирністю 50%)- ID: UA-2018-12-14-003215-c
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2942794
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (твердий сир жирністю 50%)- ID: UA-2018-09-20-000060-a
- Дата створення : 20.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2487943
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирні продукти (кисломолочний сир, твердий сир)- ID: UA-2017-12-19-001952-a
- Дата створення : 19.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1537855
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сирні продукти (кисломолочний сир, твердий сир)- ID: UA-2017-03-14-000832-a
- Дата створення : 14.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 708210
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зернений сир (сир кисломолочний 5% жирності)- ID: UA-2017-01-05-000315-c
- Дата створення : 05.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 484318
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15542100-0 Зернений сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир ДК 016:2010 (15542100-0 Зернений сир ДК 021:2015...×-
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир ДК 016:2010 (15542100-0 Зернений сир ДК 021:2015)
- ID: UA-2016-11-07-000864-c
- Дата створення : 07.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 326430
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15542100-0 Зернений сирЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир ДК 016:2010 (15544000-3 Твердий сир ДК 021:2015)- ID: UA-2016-11-07-000925-c
- Дата створення : 07.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 326344
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 20510312ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирЗавершена -