-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Зелена в селищі Ква...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Зелена в селищі Квасилів
- ID: UA-2026-08-27-000799-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30206850
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Ю. Фучіка міста Рів...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Ю. Фучіка міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-20-002498-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30140196
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на проспекті Миру міста Рівне...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на проспекті Миру міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-20-001929-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30139622
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Шевченка міста Рівн...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Шевченка міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-20-001167-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138873
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Перший промінь міст...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Перший промінь міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-20-000896-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30138605
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Уласа Самчука міст...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Уласа Самчука міста Рівне
- ID: UA-2026-08-18-006200-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30116063
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Оршанської перемоги...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Оршанської перемоги міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-005135-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29783875
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Перескок міста Рівн...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Перескок міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-003788-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782553
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Соборна в селищі Кв...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Соборна в селищі Квасилів (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-003104-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781872
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Залізнична в селищі...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Залізнична в селищі Квасилів (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-002412-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781195
ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Волинських чехів в...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Волинських чехів в селищі Квасилів (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-000686-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29779476
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Богдана Хмельницько...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Богдана Хмельницького в селищі Квасилів (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-10-000223-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29779033
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Молодіжна в селищі Кв...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Молодіжна в селищі Квасилів
- ID: UA-2026-06-30-011903-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695063
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Видумка міста Рівне...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Видумка міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-29-011098-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681833
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Технічна міста Рівн...×-
Відновні роботи шляхом поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Технічна міста Рівне (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-26-007774-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29665364
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -