-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вулиці Соборності (на ділянці від провулку Горовий до буд. № 2...×-
Поточний ремонт тротуару по вулиці Соборності (на ділянці від провулку Горовий до буд. № 2) в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-04-011007-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991415
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Соборності поблизу буд. № 13 в селищі Шишаки Миргородського...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Соборності поблизу буд. № 13 в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-003458-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971937
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Марусі Чурай від перехрестя з вул. Кирила Осьмака до перехр...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Марусі Чурай від перехрестя з вул. Кирила Осьмака до перехрестя з вул. Соборності в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-003356-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971858
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Каришина від перехрестя з вул. Соборності до буд. № 62 в се...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Каришина від перехрестя з вул. Соборності до буд. № 62 в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-003001-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971477
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Захисників Неба від перехрестя з вул. Анатолія Дімарова до...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Захисників Неба від перехрестя з вул. Анатолія Дімарова до перехрестя з пров. Олександра Довженка в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-002857-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971343
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Героїв України від буд. № 18 до буд. № 64 в селищі Шишаки М...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Героїв України від буд. № 18 до буд. № 64 в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-002801-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971303
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Будівельників від перехрестя з вул. Кирила Осьмака до буд....×-
Поточний ремонт дороги по вул. Будівельників від перехрестя з вул. Кирила Осьмака до буд. № 5-А в селищі Шишаки Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-03-002714-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971202
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Ставкова від перехрестя з вул. Обїздна до буд. № 28 в с. Фе...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Ставкова від перехрестя з вул. Обїздна до буд. № 28 в с. Федунка Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-23-000710-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29616242
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Тараса Шевченка в с. Велика Бузова Миргородського району По...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Тараса Шевченка в с. Велика Бузова Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-23-000487-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29616010
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Польова від буд. № 33 до буд. № 41 в с. Гоголеве Миргородсь...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Польова від буд. № 33 до буд. № 41 в с. Гоголеве Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-23-000300-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29615833
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Григорія Сковороди в с. Велика Бузова Миргородського району...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Григорія Сковороди в с. Велика Бузова Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-23-000212-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29615743
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по пров. Тараса Шевченка від буд. № 6 до буд. № 7 в с. Федунка Мирг...×-
Поточний ремонт дороги по пров. Тараса Шевченка від буд. № 6 до буд. № 7 в с. Федунка Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-22-012201-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613830
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по пров. Клубний від перехрестя з вул. Тараса Шевченка до буд. № 4...×-
Поточний ремонт дороги по пров. Клубний від перехрестя з вул. Тараса Шевченка до буд. № 4 в с. Федунка Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-22-011902-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613532
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Яблунева від буд. № 4 до буд. № 14 в с. Гоголеве Миргородсь...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Яблунева від буд. № 4 до буд. № 14 в с. Гоголеве Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-06-22-011653-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613279
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Чумацький Шлях від. буд. № 6 до буд. № 9 с Пелагеївка Мирго...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Чумацький Шлях від. буд. № 6 до буд. № 9 с Пелагеївка Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-05-11-012663-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29184903
Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 40998053ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -