-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та встановлення дорожніх знаків- ID: UA-2026-09-02-011763-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270528
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмо...×-
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Південна в с.Оброшине Львівського району Львівської області.
- ID: UA-2026-09-02-011610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270376
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів:поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмос...×-
Видатки благоустрою населених пунктів:поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Івасюка, вул.Бічна Івасюка та вул.Полуботка с.Конопниця Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-17-006761-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103636
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмо...×-
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Галицька в с.Ставчани Львівського району Львівської області.
- ID: UA-2026-06-20-000232-a
- Дата створення : 20.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29600788
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмо...×-
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Шевченка, вул.Зелена в с.Оброшине Львівського району Львівської області.
- ID: UA-2026-06-20-000228-a
- Дата створення : 20.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29600784
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нанесення дорожньої розмітки- ID: UA-2026-06-03-009781-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29425343
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: грейдерування комунальних доріг Оброшинської сільської ради...×-
Благоустрій населених пунктів: грейдерування комунальних доріг Оброшинської сільської ради (поточний ремонт), а саме: с.Ставчани вул.Крива, вул.Кривоноса, с.Підгайці вул.І.Франка, с.Дібрівка вул.Бічна Сагайдачного.
- ID: UA-2026-04-28-012563-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29057184
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів: грейдерування комунальних доріг Оброшинської сільської ради...×-
Благоустрій населених пунктів: грейдерування комунальних доріг Оброшинської сільської ради (поточний ремонт), а саме: с.Оброшине вул.Південна, вул.Стуса,вул.І.Франка, вул.Богуна.
- ID: UA-2026-04-28-012415-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29057026
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи частини дорожнього покриття по вул.Грушевського (від.вул.Самбірська до пр....×-
Відновні роботи частини дорожнього покриття по вул.Грушевського (від.вул.Самбірська до пр.Вольського) в с.Оброшине Львівського району Львівської області (поточний ремонт).
- ID: UA-2026-04-27-005138-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29035509
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновні роботи частини дорожнього покриття по вул.Княгині Ольги в с.Оброшине Львівськогоь...×-
Відновні роботи частини дорожнього покриття по вул.Княгині Ольги в с.Оброшине Львівськогоь району львівської області (поточний ремонт).
- ID: UA-2026-04-27-004633-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29035016
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновні роботи покриття по вул.Спортивна в с.Оброшине Львівського району Львівської...×-
«Відновні роботи покриття по вул.Спортивна в с.Оброшине Львівського району Львівської області (поточний ремонт)» (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-03-03-009862-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28483065
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновні роботи покриття по вул.Повітряна в с.Оброшине Львівського району Львівської обла...×-
«Відновні роботи покриття по вул.Повітряна в с.Оброшине Львівського району Львівської області (поточний ремонт)» (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-03-03-009830-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28483035
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Відновні роботи покриття по вул. Бічна Івасюка в с.Конопниця Львівського району Львівськ...×-
«Відновні роботи покриття по вул. Бічна Івасюка в с.Конопниця Львівського району Львівської області (поточний ремонт). Додаткові роботи»
- ID: UA-2025-12-11-022698-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524647
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Відновні роботи покриття по вул.Данила Галицького в с.Підгайці Львівського району Львівсь...×-
«Відновні роботи покриття по вул.Данила Галицького в с.Підгайці Львівського району Львівської області (поточний ремонт). Додаткові роботи»
- ID: UA-2025-12-11-022578-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524528
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Відновні роботи покриття по вул. Стуса в с.Оброшине Львівського району Львівської област...×-
«Відновні роботи покриття по вул. Стуса в с.Оброшине Львівського району Львівської області (поточний ремонт). Додаткові роботи»
- ID: UA-2025-12-11-022475-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524429
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -