-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Благоустрій населених пунктів: влаштування Але...×-
Виконання підрядних робіт по об`єкту: "Благоустрій населених пунктів: влаштування Алеї слави на території кладовища, вул. Нова м. Бурштин"
- ID: UA-2026-08-31-005812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239106
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи водовідведення по вул. Героїв України в с. Дем'янів- ID: UA-2026-08-03-007907-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29976354
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво каналізаційних мереж та споруд на них по вулицях Сагайдачного, Поповича,...×-
Нове будівництво каналізаційних мереж та споруд на них по вулицях Сагайдачного, Поповича, Грушевського, Петлюри, І.Франка, Над Потоком, Торгова в м. Бурштин Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-07-24-005979-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904805
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 17 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт тепломережі по вул. С. Стрільців (від ТК 3.61 до ТК 3.62)- ID: UA-2026-07-22-006111-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29880038
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт тепломережі по вул. В.Стуса (від ТК55 до ТК56)- ID: UA-2026-07-22-002366-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29876291
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт тепломережі по вул. Герцеля- ID: UA-2026-07-22-001820-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29875751
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карітальний ремонт тепломережі по вул. Бандери, 34- ID: UA-2026-07-22-000655-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29874576
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення вул. І.Франка в с. Тенетни...×-
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення вул. І.Франка в с. Тенетники
- ID: UA-2026-07-21-008088-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869670
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт каналізаційної мережі адмінбудинку в с. Бовшів по вул. Шевченка 18- ID: UA-2026-07-09-003480-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29770278
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел забруднення на станції другого підйом...×-
«Заходи з охорони підземних вод та ліквідації джерел забруднення на станції другого підйому в с. Дем'янів Бурштинської територіальної громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Реконструкція». Коригування в рамках проєкту “Чиста вода для всіх”, що впроваджується в рамках Програми “Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-06-25-004716-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648600
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи по об'єкту: Нове будівництво каналізаційної мережі по вул.Хмельницьк...×-
Виконання роботи по об'єкту: Нове будівництво каналізаційної мережі по вул.Хмельницького м.Бурштин
- ID: UA-2026-06-18-010098-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29583180
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування об'єктів цивільного захисту: поточний ремонт каналізаційної мережі укрит...×-
Облаштування об'єктів цивільного захисту: поточний ремонт каналізаційної мережі укриття по вул.Енергетиків, 2
- ID: UA-2026-06-05-010243-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29455042
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по...×-
Виконання підрядних робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Лесі Українки м.Бурштин"
- ID: UA-2026-05-27-010876-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29359701
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Реконструкція каналізаційних мереж і споруд на них (КНС №5) в м. Бурштин Івано-Франківськ...×-
“Реконструкція каналізаційних мереж і споруд на них (КНС №5) в м. Бурштин Івано-Франківського району Івано-Франківської області» (Коригування) в рамках проєкту “Чиста вода для всіх”, що впроваджується в рамках Програми “Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-05-14-013100-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29229652
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання підрядних робіт: "Влаштування стоянки по вул.Січових Стрільців, 16"- ID: UA-2026-05-07-012672-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154972
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -