-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Шкільна на розі з вул Савицького) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-011099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299777
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та зв’язку: (поточний ремонт ко...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та зв’язку: (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Телеграфна, 43/1, 230, вул. Телеграфна на розі з вул. Всеволода Нестайко ) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010948-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299626
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж зв’язку: (поточний ремонт колодязів інженерних...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж зв’язку: (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Українська, 47, 74-А ) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010801-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299484
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водопостачання по вул....×-
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водопостачання по вул. Запорозьких козаків на розі з вул. Ізмаїльська у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299192
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Михайла Вербицького, 11) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299061
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Комерційна, 65) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-010167-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298853
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Багряного на розі з вул. Гетьманська у м...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Багряного на розі з вул. Гетьманська у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-009903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298604
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водовідведення (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Телеграфна, 17, 32) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-009786-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298490
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Національної гвардії України, 54) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-009686-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298382
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових п...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-31-010267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243525
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного х...×-
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Ізмаїльська, 7 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-28-010039-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229441
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водовідведення по вул....×-
Поточний ремонт дорожнього покриття після ремонту зовнішньої мережі водовідведення по вул. Патріотів, 9 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-28-009927-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229339
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інже...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по пр. Миру,35) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-28-009868-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229285
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення (поточний рем...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Придунайська, 248, 300, 435) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-28-009765-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229177
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення (поточний рем...×-
Утримання в належному стані зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення (поточний ремонт колодязів інженерних мереж по вул. Національної гвардії України на розі з вул. Телеграфна) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-28-009684-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229092
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 03363772ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -