-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисної споруди хххххх» (ДК 021:2015 - 45210000-2 Будівництво будівель)- ID: UA-2026-09-03-008210-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281628
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисної споруди хххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво б...×-
«Нове будівництво захисної споруди хххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-08-20-011187-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148861
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисних споруд хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Бу...×-
«Нове будівництво захисних споруд хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-07-21-004525-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29866122
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисних споруд хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Бу...×-
«Нове будівництво захисних споруд хххххххххххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-06-25-011701-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655560
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисної споруди підземного типу ххххх № х ПС-хх кВ хххххххх» згідно ДК...×-
«Нове будівництво захисної споруди підземного типу ххххх № х ПС-хх кВ хххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-03-26-013671-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28743914
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисної споруди підземного типу трансформатору №2 ПС-150 кВ хххххххххх»...×-
«Нове будівництво захисної споруди підземного типу трансформатору №2 ПС-150 кВ хххххххххх» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-03-20-012890-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28681766
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу загальної середньої освіти за адресою:...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу загальної середньої освіти за адресою: м.Запоріжжя, вул. Лоцманська, 16» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-02-10-013134-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28253965
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «Калиновий цвіт» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 3А» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-02-10-009349-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28250233
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу загальної середньої освіти за адресою:...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу загальної середньої освіти за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 13Б» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-02-09-012659-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28237424
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбіно...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 14 «Мальва» Запорізької міської ради за адресою: вул. Кругова 173, м. Запоріжжя» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-02-09-004705-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28229492
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття Запорізької гімназії № 97 за адресою: м. Запор...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття Запорізької гімназії № 97 за адресою: м. Запоріжжя, пр. Героїв Національної Гвардії України, 27» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-01-29-005141-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28108308
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття Запорізької гімназії № 95 Запорізької міської...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття Запорізької гімназії № 95 Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Богдана Завади, 16» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-01-29-002399-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28105577
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбіно...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 217 «Грайлик» Запорізької міської ради за адресою: вул. Бочарова, 14Б, м. Запоріжжя» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-01-22-005926-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28008756
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 55 «Калиновий цвіт» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 3А» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-01-22-005833-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28008672
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбіно...×-
«Нове будівництво протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 167 «Каштан» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Радіаторна, 31» згідно ДК 021:2015 код 45210000-2 Будівництво будівель
- ID: UA-2026-01-21-015712-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27998020
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -