-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з будівництва силосної споруди лабораторії з виробництва та переробки продукції тва...×-
Роботи з будівництва силосної споруди лабораторії з виробництва та переробки продукції тваринництва Іллінецького аграрного фахового коледжу в с. Романово-Хутір по вул. Миру, 93 Вінницького району, код за ДК 021:2015 – 452100000-2 Будівництво будівель (45213240-7 Будівництво будівель сільськогосподарського призначення)
- ID: UA-2022-09-29-006245-a
- Дата створення : 29.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15463450
Іллінецький аграрний фаховий коледж ЄДРПОУ: 35830913ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Роботи з будівництва силосної споруди лабораторії з виробництва та переробки продукції тва...×-
Роботи з будівництва силосної споруди лабораторії з виробництва та переробки продукції тваринництва Іллінецького аграрного фахового коледжу в с. Романово-Хутір по вул.. Миру, 93 Вінницького району, код за ДК 021:2015 – 452100000-2 Будівництво будівель (45213240-7 Будівництво будівель сільськогосподарського призначення)
- ID: UA-2022-07-27-008236-a
- Дата створення : 27.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14985210
Іллінецький аграрний фаховий коледж ЄДРПОУ: 35830913ДК 021:2015: 45213240-7 Будівництво будівель сільськогосподарського призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво будівель - «Будівництво корівника з безприв’язним утриманням тварин для навчал...×-
Будівництво будівель - «Будівництво корівника з безприв’язним утриманням тварин для навчально-практичної підготовки студентів лабораторії з виробництва та переробки продукції тваринництва Іллінецького державного аграрного коледжу в селі Романово-Хутір Іллінецького району Вінницької області»
- ID: UA-2019-04-26-002131-a
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3364420
ДП "Іллінецький державний аграрний коледж" ЄДРПОУ: 35830913ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -