-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Незалежності, будинок 29, м. Узин, Білоцерківського рн. Київської обл
- ID: UA-2026-09-02-004703-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263502
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (заміна вікон) в Макіївському ліцеї Узинської міської ради за адресою: вул...×-
Поточний ремонт (заміна вікон) в Макіївському ліцеї Узинської міської ради за адресою: вулиця Центральна, 1, с. Макіївка, Білоцерківського району Київської області
- ID: UA-2026-07-30-007238-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954119
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Незалежності, будинок 29, м. Узин, Білоцерківського рн. Київської обл
- ID: UA-2026-07-30-006653-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953455
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Опорного закладу загальної середньої освіти «Узинський ліцей №1...×-
Поточний ремонт приміщення Опорного закладу загальної середньої освіти «Узинський ліцей №1» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Ярослава Мудрого , будинок 11-А, м. Узин, Білоцерківського рн. Київської обл.
- ID: UA-2026-07-30-006352-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953155
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котельні Сухоліської гімназії Узинської міської ради Білоцерківської райо...×-
Поточний ремонт котельні Сухоліської гімназії Узинської міської ради Білоцерківської районної державної адміністрації за адресою с. Сухоліси вул. Лісова, 5
- ID: UA-2026-07-01-002538-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29701610
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Незалежності, будинок 29, м. Узин, Білоцерківського район. Київської обл
- ID: UA-2026-06-22-006507-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29608153
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Незалежності, будинок 29, м. Узин, Білоцерківського рн. Київські обл
- ID: UA-2026-06-04-013783-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443917
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київськ...×-
Поточний ремонт приміщення Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської обл. по вул. Незалежності, будинок 29, м. Узин, Білоцерківського рн. Київські обл
- ID: UA-2026-06-04-011094-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29441244
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи охоронного призначення- ID: UA-2026-04-17-005212-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948562
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж трубопровідних мереж- ID: UA-2026-03-26-009445-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28739724
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж трубопровідних мереж- ID: UA-2026-03-26-008639-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28738930
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: «Капітальний ремонт покрівлі Узинського ліц...×-
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: «Капітальний ремонт покрівлі Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради, Київської області, по вул. Незалежності, 29 місто Узин, Білоцерківського району, Київської області
- ID: UA-2025-12-24-005622-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27741147
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київ...×-
Капітальний ремонт покрівлі Узинського ліцею «Обдарованість» Узинської міської ради Київської області по вул. Незалежності, 29 в м. Узин Білоцерківського району Київської області.
- ID: UA-2025-10-06-011158-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26655133
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт на влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення пр...×-
Капітальний ремонт на влаштування систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в будівлі школи, розташованої за адресою: вул.Шкільна, 1, с.Тарасівка, Білоцерківський район, Київська область
- ID: UA-2025-07-30-004424-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26008499
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт їдальні опорного закладу загальної середньої освіти "Узинський ліц...×-
Капітальний ремонт їдальні опорного закладу загальної середньої освіти "Узинський ліцей №1" Узинської міської ради Київської області по вул. Ярослава Мудрого 11А, м.Узин, Білоцерківський район, Київської області.Коригування.
- ID: UA-2025-07-22-009229-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25943094
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЗИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41973438ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена